Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szerokawramionach

szerokie bary

Polecane posty

Gość szerokawramionach

mam strasznie szerokie ramiona.nie wiem komplenie jak sie w takim przypadku ubiera.jakie bluzki,swetry etc. ogólnie jestem szczupła,mam chude nogi ,ale czasem jak ubiore spodniczke i koszulke na ramiaczkach to mam wrazenie ze wygladam jak rambo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klałn szyderca
dekolt szeroki i płytki podkreśla szerokie bary, tuszują je zaś dekolty głębokie i wąskie (może być taki większy serek, albo takie półkole wielgachne, NIGDY w łódeczkę! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ja też tak mam
strasznie szerokie ramiona i wąskie biodra, zgroza, codziennie w lustrze widzę Hi-Mena! Ale staram się mocno ściągać łopatki do tyłu i trochę pomaga. Spróbuj tak przed lustrem zobaczysz, że jest lepiej i zdrowo nawet na kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nos absolutnie koszulek
na ramiaczkach i innych bluzek odkrywajacych ramiona, zawsze z rekawem nos bluzki ktore maja przy ramieniu takie skosne szycie-od dekoldu do pachy, jakby jeszcze bylo to podkreslone innym kolorem albo kolorowa nitka to by bylo swetnie bo to wlasnie zmnieszja ramiona oczywiscie jak pisal szyderca nie nos dekoldow lodek, kwadratowych, ani szerokich golfow najlepszy dla ciebie jest serek i w ogole glebokie dekoldy sprobuj poszukac bluzek ktore maja np ciemniejsze rekawy niz reszte no i oczywiscie nie chodz na basen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×