Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

allegra8

CHWILA SLABOSCI..................

Polecane posty

Czy jest tutaj jakas nieszczesliwa zona ktora dotrzyma mi towarzystwa.Niby wszystko jest ok ,a mam wrazenie ze to zycie jest jakies puste.Maz ktory po pracy przesiaduje u mamusi palaszujac obiadek ,te ciagle klotnie o byle co.....zawsze jes cos co robie nie tak .To ja ciagle daze do zgody i kompromisu.Jak zarabialam kase to bylo zle ,bo nie bylo dziecka,teraz jak jest dziecko to zle bo nie zarabiam kasy.Ta cala zlosc i agresja po paru piwkach,zaczyna mnie draznic.To chamskie zachowanie,wulgarnosc doprowadza mnie do szalu i jest mi tak przykro ze na to wszystko patrzy moje dziecko.Czy zawsze tak jest w zwiazku ?...jak analizuje to swoje zycie to lzy naplywaja do oczu.Byc moze to chwila slabosci ,nic strasznego.Moze jutro sie usmiechne i zapomne co bylo dzisaj...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzcxz
Kobiety bardzo często wypierają złe wspomnienia z pamięci,nie chcemy tego pamiętać ale dzieci niestety będą pamiętać.Tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,chce zeby zawsze bylo dobrze.Zeby sie smiac i zyc pelnia zycia .Czy to tak duzo ?Czy wymagam zbyt wiele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxxxz
Znam to uczucie.Trzeba dużo siły aby coś zmienić,czasami trzeba bardzo dużo zmienić żeby było dobrze.Jeśli nie stać Cie na to to wmawiaj sobie codzien jak ja ,że jest dobrze i żyj nie wierząc już w nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo ciezko jest cos zmienic.Zeby to SZCZESCIE zalezalo odemnie.Zycie byloby wspaniale.Mam dopiero 30 lat a juz zaczynam watpic w prawdziwa milosc.Moj synek ma dopiero rok.............chce sie zyc dla takiej kruszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc
Jeśli tylko możesz,zmień to.Ja odkładam decyzje już......14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12345
kurcze.. nie wiem co Ci doradzic... bo ciezko zrozumiec faceta...a czasami w ogole sie po rozumiec... bo moj po jednej pierdole... sie obraza... w ktorej latwo moglibysmy dojsc do zgody.. to on nie.. wiec ostatnio to zlewam.. i wtedy on sie pojawia na horyzoncie.. i przeprasza.. heh.. wiesz.. zacznij patrzec na siebie na wlasne zycie.. twoje prywatne bo jesli bedziesz oddziela troche zycie swoje od zycia domowego.. to.. wiecej zyskasz.. bedzisz szczesliwsza.. i moze sie cos zmieni :) bo zawsze wina lezy po obydwoch stronach... niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×