Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzumka

Piersiiii ... CZy TO Prawda????

Polecane posty

hej czy to prawda ze gdy masuje sie piersi onwe szybciej rosn a???? niekorzy tak mowia co wy o tym myslicie?????? czy to jest prawda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie prawda. jest to ryzykowne gdyż można \"urazić\" węzły chłonne, które wiadomo trzeba omijać przy masażu. więc jeśli zależy Ci na masowaniu pogadaj z kims kto naprawde sie na tym zna. ale z tego co mi wiadomo masaż nie działa. był tu taki topik o tym slynnym masażu Kasi...bzdety takie ze mozg w poprzeg staje. Jesli od masazu piersi by sie powiekszaly nie bylo by w ogole tego \"problemu\". jeszcze troche i wyjdzie na to, ze masowanie penisa tez go powieksza....hmmm no tak, tutaj akurat to jest udowodnione naukowo i nie tylko:P ale piersi do nie penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulabula
Bardzo dobrym sposobem jest okład z liści młodej kapusty namoczonej w śmietanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, i co jeszcze?:) hehe nie piszcie glupot bo jeszcze dziewczyna lyknie i sobie krzywde zrobi....alescie ludziska sa okropni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiec to sciemka ;p eheh kolezanki maja male piersi i tak sie wlasnei zastanawiaja bo o tym slyszaly ze po masowaniu rosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheheh ja nie mma takiego problemu jka moje kolezanki :P chcialam im tylko pomoc i spytac o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulabula
:P :-P :p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie to tak jak alkoholik nigdy nie uwaza zeby alkohol byl problemem:] slonko nie wstydz sie. natura roznie nas obdarzyla, kazdy lubi cos innego. gdyby Twoje kolezanki byly cierkawe a Ty nie to one zalozyly by tiopik, nie uwazasz? nie ma w tym nic zlego. po to kafeteria jest zeby pytac o to co nurtuje i niem asz sie czego wstydzic. przeciez mimo czarnego nicka pozostajesz anonimowa;)uszy do gory:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×