Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Pytanie do Pań. Co to znaczy, że facet jest męski?

Polecane posty

Podawajcie swoje opinie i mniej więcej przedział wiekowy. Podejrzewam, że w różnym wieku będą różne poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina ze Zgierzaa
żadko się myje i trochę śmierdzi bije kobiety ale nie za często Ewelina - 17 lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiaazdeczka
dla mnie męski facet to taki który jest taki troszeczkę szorstki ale potrafi być też czuły ,nie wiem w sumie , to chyba po prostu trzeba mieć w sobie , to sposób zachowania, taki który czasami umie być stanowczy, postawićna swoim ale też opiekuńczy. Mam 26 laty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
mam 27 lat Facet jest dla mnie męski jeśli : - przy nim czuję się bezpieczna - potrafi jasno wyrażać swoje poglądy i bronić swoich racji - mam się do czego przytulić - zachowuje się jak mężczyzna a nie laluś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę męski jest ostatni Bond. James Bond. Prawdziwy twardziel. :classic_cool: Inne typy: Harrison Ford. Mel Gibson. Sean Connery. Pierce Brosnan. No, tacy... męscy są... RzW, lat 31 i 1/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn ze ma fajfusa 20 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiaazdeczka
Jacyś męscy faceci ze znanych ze znanych ludzi ? Nie wiem, ciężko tak na szybko coś wymyslić :) Może Antonio Banderas. Podoba mi się też ostatnio Jonathan Rhys Myers: http://www.kinomania.ru/stars/j/Jonathan_Rhys_Meyers/800/7.jpg http://www.gossipnews.it/cinema/match_point_photocall/images/Jonathan_Rhys_Meyers_a_Roma_3.jpg zaraz jeszcze napiszę kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w miare zamozny
bo wiadomo ze zaradny jest wtedy...`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównie po wyglądzie. Cechy charakteru? - stanowczy - zdecydowany - odważny - szczery - odpowiedzialny - z poczuciem humoru - z lekkim dystansem do siebie i świata - honorowy Co się w sumie nawet często pokrywa z wizerunkami postaci odgrywanych przez ww przeze mnie panów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery2
nie zesrajcie sie tylko i tak wiadomo ze oddacie sie temu, ktory zapuka, niewazne czy bedzie honorowy czy zaradny tylko ze bedzie was chciał! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w miare zamozny
i tu sie mylisz... kwestia zamoznosci jest dla mnie wazna... dlaczego mam sie oddawac golodupcowi jak TY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyglada fajfus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiaazdeczka
moze coś w tym rodzaju (tak na szybko) : http://www.asiamax.co.uk/graphics/cover_m1a.jpg No i zapomniałam , on też mi się strasznie podoba : http://us.movies1.yimg.com/movies.yahoo.com/images/hv/photo/movie_pix/paramount_pictures/coach_carter/channing_tatum/coachcarterpreg.jpg http://www.justjared.com/images/2006/06/channing-tatum-gq-magazine.jpg to chyba najlepszy przykład męskiego faceta w 100 % jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery 2 - bardzo możliwe, ale tu mamy opisywać, co to wg nas znaczy \"męski facet\". Nikt nie pyta, czy tylko takim się oddajemy. Nie mam wątpliwości, że żaden z wymienionych przeze mnie nigdy nie zawiesiłby na mnie choćby kawałka swego lewego oka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusia_6
wedluk mnie facet jest meski gdy a) jest chodz troszke romantyczny b) potrafi powiedziec to co mylsi ale tak aby nie zabardzo Ja zranil c) potrafi siee obnronic d) jest wierny kobiecie ktora kocha e0 jest gentelmenem f) gdy czuje sie przy nim bezbieczna , doceniana i kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Rybka...\" wg. Twoich preferencji toż to człowiek z dawnej epoki - RYCERZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w miare zamozny
B.N.N a sadziles(as) ze cos sie zmienilo w tej kwestii hehehe ??? ludzie sa zwierzetami nie wolno o tym zapominac...samice kazdego gatunku prawie podobne maja preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz nie przecze :Pi w sporej czesci masz racje odnosnie tego opisu charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editta co się czepiasz szczerego2 :classic_cool: Nie sposób mu odmówić racji:P (uznając populację kafeterii za próbę reprezentatywną) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez naleze do tej populacji chcialam zauwazyc i nadal twierdze ze pan szczery gada glupoty :classic_cool:🖐️ pewnie to zreszta ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męski facet to facet świadomy swojej męskości. Nie mam tutaj na myśli lalusia zakochanego samego w sobie, tylko poprostu faceta pewnego siebie, który zna swoje mocne i słabe strony. Poprostu świadomy swej męskości. A lat mam 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×