Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaka82

Podkład ASTOR

Polecane posty

Gość kaka82

czy ktos używał podkład z serii Astor Anti shine?? Mam kłopoty z cera i do tego się błyszczy. Czy rzeczywiscie matuje tak jak zapewnia producent??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilest ..i wszystko jest OK
moja siostra kupila taki podkla,ma cere mieszana z duzymi sklonnosciami do blyszczenia sie i niestety podklad sie nie sprawdzil w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaa888
Nie dziala, zawiodlam sie nim! Buzia blyszczy sie juz po jakiejs godzinie...Nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka82
dzieki dziewczyna. A jaki podklad mozecie mi poradzic?? teraz uzywam maybeelline pure makeup i tez jest kiepski:( chodzi mi o jakis matujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barddottka
Dziewczyny kupiłam podkład z powyższego linka i powiem Wam, że to jedyny pokład o przedłużonym działaniu, który tak brutalnie skrzywdził moją cerę. Suche placki na policzkach i spływający ważący się w strefie T. Tragedia. Myślę, że po prostu nie jest to podkład dla cery mieszanej, problemowej. Ma mnóstwo negatywnych opinii w internecie. Żałuję, że się nie zainteresowałam przed zakupem. Jestem strasznie zła, że go kupiłam, bo zupełnie nie nadaje się do użytku. A to pewnie za karę, bo pożałowałam kasy na mój sprawdzony podkład. Uh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×