Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZOGUNELEK

PRZEZENT NA MIKOŁAJKI

Polecane posty

Szukam propozyycji na odjechany prezent dla koleżanki ze szkoły, budzet niestety jest ograniczony do 30-35zł....prosze pomocy!!!PISZCIE SWOJE PROPOZYCJE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Moja propozycja to jakieś kolczyki ze srebra np takie: http://aycu30.webshots.com/image/6669/2001598363923429913_rs.jpg (Te akurat są mojego autorstwa, ale na allegro jest mnóstwo osób sprzedających różne prace. Coś napewno przypadnie Ci do gustu :) Te ze zdjęcia mogą być zielone, bordowe lub miodowe). Do tego śmieszne skarpety. Np. takie z allegro: https://ssl.allegro.pl/item144478212_welniane_skarpetki_ze_zwierzakami_.html https://ssl.allegro.pl/item142884854_skarpety_jak_papucie_super_prezent_r_26_29_i_inne.html https://ssl.allegro.pl/item144130762_skarpetki_skarpety_zwierzeta_lwiatka_real_fot.html Coś praktycznego + cos śmiesznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedac jeszcze w szkole sredniej zrobilam cos naprawde odjazdowego :) Mielismy kupic prezenty do 10 zl i wymyslilam zrobic kolezance taki zestaw Bozonarodzeniowo- Swiateczny. Wzielam wielki karton,a w srodku nakleilam m.in. 1 mala petarde na Sylwestra :P, 1 kondoma, 1 gume do zucia ( po Wigilii), male opak. sianka na wigilie i co mi do glowy wpadlo: chyba jeszcze oplatek..do kazdego art. dopislam zabawny przepis uzytkowania :D wszystko to okleilam papierem swiatecznym, duzo wstazek, dorobilam napisy w styslu 50% gratis i 30% taneij, 2 w 1 :P gdy weszlam z tym do klasy polowie ludzi kopara opadla.. ten prezent robil wrazenie... Pameitam, ze obdarowana byla szokowana, ale szczesliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba....
na miejscu obdarowanego zapadłabym sie pod ziemie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się gdzie mozna kupic takie kapcie..w sklepie.. gdyz na allegro najprawdopodobniej ne zdaza wysłąc...coz w sobote na miasto i szukamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Pomiętam, jak sieostra kiedyś się starała, szukała prezentu. Miał być wtedy za ok. 15zł. Postarała się, połaziła po sklepach. Oryginalnie, starannie zapakowałyśmy. Koleżanka jej podziękowała i powiedziała, że nikt w klasie nie dostał takiego fajnego prezentu i że by się nie zamienila z nikim. Moja siostra dostała anioła, który w sklepie "wszystko za 5zł" byl po ... 2zł. Dodatkowo specjalnie krzywo odlany - taki nieudaby. Złośliwa dziewczyna musiała długo chyba szukać najbrzydszego. Zapakowała w zgniecioną kartkę zwykłego papieru. (Dodam, że auktorka przentu jest majętną osobą i zrobiła to specjlnie). Nie dziwne, że nikt jej nie lubił. Ale mojej siostrze przykro było. Pocieszał ją fakt, że obdaowana przez nią osoba bardzo się cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przykre..a ja własnie chce...zrobic miła niespodzianke zeby sie jej podobało..ale rudno trafic w gust dziewczyny..kocha siatkóke takk jak ja..ale nakolanniki ma, piłke tez.. .nie wiem jestem w kropce..ale mma nadzieje ze jakos sobie poradze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Zapomniałam o strajku poczty. W takim razie ja mogłabym pomóc conajwyżej osobie z Wrocławia. Zobacz, czy kwiatek12 nie jest z Twojej miejscowości. Szyje super torby. Też fajne na prezent. Jak napiszesz, z jakiego miasta jesteś, to może dam Ci namiary na jakąś osobe tworzącą biżuterię z Twojego miasta i odbierzesz osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Jeb, to było dużo lat temu. ;) Jakąś strasznie śmieszna maskotkę z długimi bogami i rękami i chyba w jakimś worku z materiału w renifera, czy choinkę, dla osoby która lubi takie śmieszne rzeczy. Dała to ze słodyczami. Nie pamiętam juz dokładnie, ale jakoś tak się postarała, że się zmieściła w wymaganej kwocie, (bo taka była umowa, że każdy ma się koniecznie zmieścić), ale prezent był wyszukany w różnych sklepach i taki co mówi obdarowanej osobie "bardzo Cię lubię". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclawianeczka22
eklerka to mozesz mi pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Jak pomóc? Mogłabym najwyzej za kilka (no może raczej kilkanaście ;) ) złotówek zmajstrować coś na prezent komuś z Wrocławia :) www.bearte.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Urwało mi wiadomość :/ Dalej pisałam, że na tej stronie jest mejl do mnie z powiedomieniem na smsa, więc szybko odpisuje, gdy jestem w domu. Inaczej nie wiem, jak pomóc, no chyba że coś doradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Chyba jakiś gadżet, żeby mu koledzy zazdrościli. Wydaje mi się, że to wiek, kiedy chłopcy szpanują metkami. Może firmowa modna bluza, lub plecak, a jak chcesz wydać dużo to mp3, albo mp4. Może też cos z jego hobby np. grę komputerową. jak chcesz coś praktycznego, to kurs nauki języka, ale wtedy sie nie ucieszy ;) Z tańszych prezentów koszulka z jakimś śmiesznym napisem, choć może to jeszcze nie ten wiek ... hmmm... To byłby też fajny prezent: http://www.allegro.pl/item144780153_kosmiczne_mrowki_hit_maxi_akwarium.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek85
Czerwona róża z przybraniem za 10 zł a za resztę weź dziewczynę na pizzę. Do róży dołącz liścik w którym zawarte będzie uczucie jakim ją obdarzasz (to wcale nie ma być wyznanie miłosne). Myślę że kwiatek i przyjacielskie spotkanie to dobry pomysł na mikołajkowy wieczór. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×