Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Czy to był znak z jego strony? - Help

Polecane posty

Ogromnie podoba mi się chlopak ze studiów :) gapie sie na niego ,myśle itd..z jego strony superuprzejmy kolega ,przemiły..też zaczął sam podchodzic ,zagadywac ,uśmiechac -wcześniej taki nie był.. DZIEWCZYNY JAK MAM TO ODCZYTAĆ: ostatnio było okienko miedzy wykladami -duża stołówka na uczelni..On siedzi z kolegą w rogu na ciasnych kanapach - taak że widzi wszystkie osoby co przychodzą ..Ja kupiłam kawe i wychodze z kawą mijając ich -i NAGLE ten kolega.Nie On lecz jego kolega - Może się przysiądziesz ? Ja patrze ,ciasna kanapa ,leżą ich kutrki - nie ma miejsca Gdzie mam siąsc ? odpowiedziałam ..Kolega : Już robie miejsce.. Siadłam ,gadka szmatka ,milutko ...I ten 2 kolega -nie \"Ten Mój \" Kuba gdzie idziesz na sylwestra ( do tego mojego)?--Kuba odpowiedział No to tamten sie pyta mnie : Też mu powiedziałam mu odpowiedział am Nie mam planów Dziewczyny : mysle ze jak wchodziłam \"ten mój \" poprosil kolege żebym sie przysiadła ,i zeby ten kolega o tego Sylwka zapytał :) Bo jak wchodzilam po tą kawe to coś jakby spiskowali i się uśmiechali pod nossem ....No i potem zaproponowałam temu \"Mojemu \" isc na faje : Poszliśmy tylko we 2 :) pare zdań i znowu sie zxapytał o Sylwestra :) Przecież chwile wczesniej mu odpowiedzialam na stołowce ..- Nie pamiętał ? Jak myślcie mam sie cieszyc ? Czy bylo to zwykle koleżeństwo z ICH strony ?Bylo to bardzo mile -i DZIWNE z ty mprzysiądziesz sie do Nas - bo tam było ciasno - po 1 ,po 2 tego kolegi -nie Kuby to ja znam tak raczej średnio - a to on zapytał czy sie przysiąde ...hmmm Oni z kolei razem sie świetnie kupluja i często chichrają na przerwach Acha no i Kuba :) po zajęciach bardzo znaczącym wzrokiem ( ach te oczy ) zapytał czy NIe ide na autobus ? -a do tej pory jakos nigdy nie pytał ) Kobitki pomózcie : Ja sie w Kubie zadłużyłam ,ale może to była czysto koleżeńska akcja z tą kanapą ,sylwestrem i autobusem ? odpowiedzcie .dodam że Kuba jest wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buab
mysle ze to byl znak :) powodzenia ci zycze :) hmmm fajnie sie tak zakochac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbgbxv
boze to mi przypomina moje podchody w podstawowce, "co poeta mial na mysli?'- co facet mial na mysli? :( dziecinada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec....
" Ja sie w Kubie ZADLUZYLAM " :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc bardzo znaczącym głosem :) kobitki ,dziewczynki - moze troche choatycznie to napisałam ale tak mi zależy na odpowiedziach ..Już ogłupiałam ...nie wiem jak mam to rozumiec ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loving me for me
zazdroszcze, ze wykazal sie taka inicjatywa, kolega mu pomogl, bo razem razniej, zeby ten moj, ktory nie robi nic by sie do mnie zblizyc, poza patrzeniem sie na mnie zrobil cos takiego, a on nic, a ja sie mecze, bo sie zadurzylam w nim, ale jesli nic nie robi to moze nic do mnie nie ma, nie podobam sie? dziewczyno, wg mnie to jawny znak jego sympatii do Ciebie, teraz to juz masz z gorki, nie wszyscy maja tyle szczescia, mnie chyba przyjdzie o moim po prostu zapomniec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka...
Autorko trudno powiedzieć co ten Twój Kuba sobie myśli tak naprawdę. Jest opcja taka dość prawdopodobna, że chce Cie tylko zaliczyć :( czego oczywiście nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENIX
sądze że coś może z tego być. Ale chyba nie tak szybko. Po prostu cierpliwości a wszystko jkoś wyjdzie z czasem. Ja chyba na Twoim miejscu zapytałabym się wprost przzy najbliższej dłuższej rozmowie Pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła żonka R.
tak wyrazny znak sympatii:) Ja miałam podobnie tyle, ze Janusz mówił Matlak bierz te szmaty:P Teraz musisz ocenic czy to tylko sympatia czy więcej, zaczątek czegos. W końcu i tak wszytsko wyjdzie w trakcie, czy to sympatia czy jednak wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverever
loving me not -> ja mam to samo !! i tylko kurna nie wiem o co cho ! juz sie zastanawiam zeby sama sie go spytac, ale czy nie wyjde na idiotke? chyba zrobie to pod koniec roku, jakby co zebym nie musiala go potem oglądac przez jakis czas, jak przypadkiem wyjde na tą idiotke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loving me for me
never --> ja sie zastanwaiam o co chodzi, ale niestety nie wiem i nie zapytam o to na pewno, zostane z ta niewiadoma, nie zrobie z siebie debilki, a dorosly facet tak sie zachowuje jak dziecko, zwlaszcza ze dalam mu wyraz sympatii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Honor
Wyraz sympatii czyli co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverever
ja tez nie chce wyjsc na idiotke, i gdybym sie tego nie bala to juz bym dawno cos z tym zrobila. ale nie chcialabym stracic z nim kontaktu... No fakt, dorosli faceci a jak dzieci. wzieli by sie okreslili na tak albo nie, a nie tylko mile usmieszki, spoglądanie itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×