Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myshqa

wszyscy się kiedyś sobą znudzimy

Polecane posty

Gość myshqa

mj facet powiedział mi jakiś czas temu że za jakiś czas chciłby spróbować trójkątu jak już się sobą znudzimy. co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turlaj stąd
ja juz się toba nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshqa
co za beznadziejne forum. nie dość, ze ludzie sie podszywają to jeszcze pierdolą od rzeczy. nnie chcesz sie wypowiedzieć to spierdalaj i nie śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turlaj pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda jest
normalna po jakims czasie, co do trojkacikow to jestem anty - nie zgodzilabym sie ani na 2k+m, ani odwrotnie - a dlaczego on zaklada, ze "za jakis czas" sie soba znudzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda jest
a co bedzie po trojkacie? sex to sex a nie zawody - nie trzeba probowac wszystkiego, zeby bylo super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3-kąt z kurą bedzie OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak KURA to jest TO
o kure chyba nie bedziesz zazdrosna...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak KURA to jest TO
a po bzykaniu... weź kure na zupe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kURA uatrakcyjni wasz sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshqa
interesujące.... napisałam tu tylko dwa teksty. ktoś cały czas się pode mnie podszywa. no cóż, jak się nie ma przyjaciół to trzeba się podszyć pod kogoś innego , zeby z kimś pogadac...żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cip cip cipko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda jest
myshqa to, ze kochasz swojego faceta nie znaczy, ze musisz sie zgadzac na wszystko !!!! powiedz mu o tym , ze nie podoba ci sie ta wizja (byc moze on wlasnie to chce uslyszec i tylko tak mowi, zeby sprawdzic czy bedziesz zazdrosna:) ) a jesli nie zrozumie to chyba nie jest ciebie wart i szkoda dla niego czasu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chcesz trojkata (czemu sie wogole nie dziwie) to sie nie zgadzaj na to. Ludzie sa na tyle ciekawi, ze trudno sie chyba nimi znudzic, zwlaszcza ze sie zmieniaja w przeciagu calego swojego zycia. Jak jest sie uwaznym, zainteresowanym swoim partnerem, ciekawym drugiego czlowieka, to nuda nie przyjdzie tak szybko i nie trzeba bedzie chyba az tak kombinowac! Moze warto sprobowac milosci, kochania sie, a nie tylko seksu? Pisalas, ze Ty robilas to z miloscia (w co nie watpie) ale moze niech Twoj Partner postara sie dostrzec te wszystkie niuanse \"zwyklego\" seksu i jego rodzaje, odmiany, kolory i zapachy. Do tego trzeba troche wrazliwosci ale kazdy ma ja w sobie. Po co ja \"zabijac\" robieniem z seksu\" konkursu oryginalnosci\"? Male szalenstwo oczywiscie jest wskazane:P ale warto znalezc swoj zloty srodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×