Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znoooooooowu

Znowu rozczarowanie- wczoraj zapowiadał się cudowny wieczór, ale fecet okazał

Polecane posty

Gość znoooooooowu

się kompletnym brudasem:o Romnatyczna kolacja, potem spacer, trafiamy do niego, ściągam mu koszulkę, całuję po twarzy, szyi, a tam... zapach okropnego potu:O Na plecaach pryszcze:o No myślę sobie, trudno... Może facet ma problemy z hormonami jakieś.. Ale potem rozpinam spodnie... atam smród, ktry poczułam już nawet bez nachylania się w tamtym kierunku:o Porażka! Udałam, że nagle źle się poczułam, ppszłam do łazienki i wyszłam stamtąd... I jak wolna, normalna kobieta ma sobie znaleźć partnera?:( Znamy się kilka miesięcy, ale nie sądziłam, że to taki brudas... A w domu brudna [ościel, kurz, brud, kocie żarcie na podłodze:o Do tego wiszący brzuch i... piersi:o Załamka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 454545454545
Wspolczuje tej traumy:O Zaloze sie,ze facet uwaza sie za "macho", tak jak reszta gatunku meskiego:O Co z tego,ze mam brzuchol na 2 metry, cycki miseczka C, ser pod napletem, ale "jestem Bogiem":O Polscy panowie, błeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety facet na poziomie
to rzadkość. Ja kiedyś spotykałam się prawie rok z jednym doktorkiem z UJ:o Sama się sobie dzieiwę, jak wytrzymałam tak długo:p Facet był kompletnym brudasem, często nosił te same majtki np. trzy dni:O SPał w brudniej, przetartej i zżółknietej w kroku piżamce:o A w weekendy nie chciało mu sie myc zębów:o Oczywiście ja jak się nie wydepilowałam codziennie, to był niezadowlony...:O I myślał, że robienie mu laski to szczyt moich marzeń, że się tylko palę, ale wstydliwa jestem, wiec się nie chcę sama do tego garnąć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyndzna
prowokejszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znoooooooowu
Fajny podszyw:) Ale to nie zmienia faktu, że coś jest na rzeczy z tymi facetami... Kiedyś, jeszcze będąc studentką, na współnych wyjazdach, widziałam niejedno... Tam dopiero było widać, jak faceci o siebie dbają:O Połowa kolegów miała długie pazury u stóp:o , nie myła włosów, miała łupież, nie myli nawet rąk po wyjściu z kibla. A jak trochę popili, to w ogóle zachowywali się jak wieprze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znoooooooowu
No niestety to nie jest prowokacja. Spójrzcie na młodych nawet chłopaków czy mężczyzn na ulicach- co drugi ma nadwagę, nieciekawe i brudne ciuchy, powycuerane, brudne i zdeptane spodnie, brudne włosy, obgryzione oaznokcie i cycki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj durna babo
po prostu biorą przykład z kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłabym być z facetem, który ma mniej jaj niż ja i większe cycki ode mnie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymarkowa_kobietka
o rany:O co za ochyda:O że też takie gnoje chodzą po świecie. nie rozumiem tylko jednego- jak można po całym dniu sie nie umyś..... nie zmienić ubrania,skarpet bielizny....nie umyc zębów,,włosów ...H O R R O R wizualnie fajny gość z fajniutką fryzurką a pod ciuchami śmiedziuch:O:O masakra na całej lini.... OJ CHłOPY ZACZNIJCIE SIę W KOńCU MYć I DBAC O KULTURę OSOBISTą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymarkowa_kobietka
no co ty? mycie sie powinno być podstawą człowieka. jak moza sie nie umyć? rozumiem zdarzają się wypadki... kiedyś u nas była wichura drzewa leciały itp...i nie było prądu co z tym idzie wody oraz dużo innych potrzebnych do normalnego funkcjonowania rzeczy...to poszłam do studni i myłam sie przy świeczce jak prehistoryk... nie usnęłabym gdybym sie chociaz nie podmyła. :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymarkowa_kobietka
zapewne jestes jednym z brudasów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymarkowa_kobietka
ehhmmm brudasy tak już mają. nie lubią gdy sie o nich głosno mówi.. .....nawet na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjdjdhjdhdy
a wyobrazacie sobie przyjechac do dziewczyny po 10 godzinach pracy fizycznej bez umycia sie?? Moj ex (juz) kolega tak robil:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundek23
narzekacie że brudasy ale robicie im lody kurewki jedne i liżecie wszedzie wy za to czysciochy jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjdjdhjdhdy
Nie lizalam go nigdzie:O I jesli dla Ciebie normlana toaleta jest byciem "czysciochem" to gratuluje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mundek czy jakos tak
haha jak mozna zrobic komus loda jak smord zabija na miejscu?? albo doprowadza do odruchu wymiotnego ?? a ty pewnie walisz lasce minete jak jej sledziem jedzie? dobre pewnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundek23
no pewnie że tak lubie jak jebie rybą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak smród was kobietki przyciąga :o a czyści faceci też przecież są na tym świecie :) Kurcze ,a swoją drogą chciałaś facetowi obciągnąć na pierwszej randce? :( i się dziwisz,że brudas? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×