Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnno i zaczynamy

porządki świateczne czas zacząć!!!

Polecane posty

Gość nnnno i zaczynamy

kiedy zaczynacie i od czego ? zawsze boje sie ze niezdąże ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie robie
pieprze to i tyle :P Nie mam zamiaru sie zaharowywac na 3 dni w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie by się przydało już zacząć .... Zwłaszcza umyć okna, wyprać firanki i umyć meble kuchenne w środku. Resztę mam czystą, bo sprzatam na bieżąco. Na szczęście mamy minimalitycznie urządzone mieszkanie - mało gratów, mało ciuchów, to i roboty mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZĄB
a ja uwazam ,ze na świeta sprzataja brydasy bo czysci ludzie to maja czysto zawsze swieta czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu fiu ale mi madrość życiowa
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżdżownica Magda
Zamierzam zacząć robić porządki w ten weekend - tylko wtedy będę miała gwarancję, ze się wyrobię. Najbardziej nienawidze odkurzania książek, odsuwania mebli od ścian i mycia mebli kuchennych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasto kakaowe_________
Ja okien nie myję, mam w nosie, nie cierpię, ale firanki wypiorę i okna od środka trochę przetrę. Na szczęście mam mało mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa,Ząb,masz rację.Wszystkie tu piszące to brudasy!Jak Wy,dziewczyny możecie nie robić generalnych porządków codzień???To gruntowne mycie w szafkach,za szafkami,ech,słów brakuje.No,chyba,że to Ząb myśli,że świąteczne porządki to starcie kurzy w widocznych miejscach i umycie podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
he he, kto by tracil czas na jakies glupie porzadki swiateczne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia wawa
To Wy meble odsuwacie jak robicie porzadki??A jak ciezkie segmenty tez odsuwacie??o jeny!!Az takie katorgi.A co ze scianami tez myjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że odsuwam
wiesz ile tam kotów z kurzu się zbiera??? Raz czy dwa razy na rok chyba można się "poświęcić" i naprawdę gruntownie sporzątnąć? Widzę, że podejście do porządków zmieniło się z biegiem lat... Ja w każdym razie sprzątam bardzo dokładnie, tak jak mnie nauczyła moja Mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ciezki
segment, jest spory i w dodatku połaczony w całosc(gora jest jako całosc) i nie wyobazam sobie aby go odmontowac i odsuwac, bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ciezki
segment, jest spory i w dodatku połaczony w całosc(gora jest jako całosc) i nie wyobazam sobie aby go odmontowac i odsuwac, bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że odsuwam
Przecież nie masz takiego obowiązku. Ja po prostu nie czułabym, że mieszkanie jest naprawdę wysprzątane, gdybym nie poodsuwała... ale może to faktycznie jakieś skrzywienie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnno i zaczynamy
w zwiazku ztym ze mam bardzo duzo zajeć i nawet weekendów niemam wolnych to wczoraj z trudem wygospodarowałam czas i pomyłam okna :) ale przedemna duuuuzo roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przyszłym tygodniu zabieram się na początek za mycie firan i okien póki jeszcze nie jest zimno by je myć. Zresztą też do południa nie mam jak bo małe dziecko że strach myć bo non stop bym musiała za synkiem ganiac więc zostaja mi tylko popołudnia i tak trzeba się streszczać bo zaraz ciemno się będzie robiło.Ja tam wcale nie uważam że na święta sprzątaja niechule-też mi teza :P raczej bym powiedziała ze na niechluje nie sprzątają na święta ! 1-2 razy do roku można zrobić generalne porzadki.Bo tak jak u mnie codziennie zajmuje sie podłogami bo mały jak to dziecko wszytsko pochlapie i tylko się klei a w sobote mam dizeń troszke większego sprzątania jak kurze,łazienka,klatka schodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha .. nie ma nic lepszego na koty spod komody niż koszatniczka :)) która uwielbia się kąpać w kurzu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzvzxcccvvvc
jak wam idzie? ja dziaisj chce zaczac ale siedze an kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coś dla Myrevina
czym myjecie glazurę? te smugi mnie wykanczają :( buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzvzxcccvvvc
środkami w spreju do glazury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zrobiłam sobie w glowie plan porządków hehhehe .A co mi tam! ja też chce odpoczywać a nie być padnięta na same święta.Porządki ,porządkami ale przy garach też się nastoje.Dlatego tez póki co wczoraj umyłam w dużym pokoju i w kuchni okna,wyprałam i powieśiłam firany.Dzis zamierzam wymyć okna w następnych 2 pokojach ,wyprac i powieśić firany i z oknami to by było wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrevin zostaw to
ale co to za srodki w sprayu do glazury,jaka nazwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thfhthhtrhrhrhr
rózne sa w spreju musisz zaputac w jakims chemicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam SILUX naprawde rewelacja.Dobrze czyści glazure,idealny do grubej warstwy kurzu czy tez tłuszczu.Zetrze nawet tłuszcz który wieki lezy przypalony.Kosztuje niewiele bo ok 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, dziś zabieram się do dzieła! Jeszcze ciepło, więc wykorzystam sprzyjającą temperaturę i umyję okna, zamierzam też umyć szafki kuchenne i sprzątnąć w szafach! Która ze mną?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja umyłam okna wczoraj a dziisaj do wieczora w robocie:( wiec odpadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj kuchnie zrobiłam na tip top ale dziś zamierzam umyć okna .Został mi w 2 pokojach i jeśli chodzi o okna to by był koniec już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na samą myśl mam dość
Kochani! Najgorsze w tym wszystkim jest to, że święta kojarzą się nam z robotą! Zwróćcie uwagę na kilka rzeczy: caly miesiac sprzatamy a i tak w kontach i pod szafami zostaje brud, - wydajemy kupe kasy na dziwne srodki do płytek itp po to by po wyjsciu gości zabrac sie znow do roboty! A jeszcz trzeba cos zrobic w kuchni, kupic prezenty no i siadajac do wigilii starać sie czuć atmosferę świąteczna (mi po takiej robocie przychodzi to z trudem). Nie mowie już o tym jak wyglądaja pazurki po takich zabiegach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milag
polecam urządzonko nazywa się powersteam i załatwiacie porządki w pół dnia i to bez większego wysiłku :-) maszyna czyści niemalże wszystko, ceramike, armaturę, podłogi, okna itd. bez użycia chemii w 1/3 czasu (naprawdę działa, przetestowałam)- najfajniejsze, że od kiedy je mam w domu sprząta (czyt. obsługuje maszynę)...mąż :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×