Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pomysłu

sukienka z krótkim przodem ala november rain

Polecane posty

Gość nie mam pomysłu

szukam takiej, nie mogę znaleźć. Mam 180 cm wzrostu, masakra. Boję się, że się nie uda... najchętniej z lubuskiego lub zachodniopomorskiego... pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bride
odswiezam! czy ktos wie moze, gdzie mozna dostac taka sukienke? A'la november rain. Krotka z przodu, dluga z tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może taka
http://allegro.pl/item676868917_eddy_k_77750_jedyna.html albo taka: http://allegro.pl/item703111532_przepiekna_i_niepowtarzalna_suknia_slubna_38_40.html ;) A na poważnie, ciężko jest znaleźć suknię o tym fasonie, która nie robi z Panny Młodej tirówki ;) Zwłaszcza, jeśli załozy się do niej te koszmarne kozaczki pseudokoronkowe... Naprawdę rozważ, czy taki fason jest tym o czym marzysz. W miarę strawne fasony krótkodługie to ewentualnie starsze modele Cymbeline: Dolores i Saline, oraz San Patrick Daifa. Zdjęcia bez problemu znajdziesz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tam zamawiał
suknie? bo widzę że wzory są m.in. z madonny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beabea2323
ja zamawiałam tam suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tam zamawiał
i jak? Takie jak na zdjęciach? Bo samodzielne pobieranie miary jakoś mnie nie przekonuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beabea2323
Ja jestem bardzo zadowolona.Suknia wykonana starannie ,taka jak na zdjeciu.Kobieta zna sie na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani wyżej
jak księdzu nie przeszkadza i uważa że jest ok to o co chodzi?? znalazła sie kolejna osoba umoralniająca :o pilnuj swojego ślubu i swojej kiecki - każdy ma własne wolne sumienie i to dał nam Bóg więc nie Tobie oceniać wybory dziewczyn :o ps. jeszcze kilkadziesiąt lat temu wszystkie młode ślubowały w krótkich sukienkach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkie ok, ale te niektóre góry koszmarne... jeśli krótki dół, to moim zdaniem co najmniej w miarę zabudowana góra. Bo te wycięcia wyglądają jak w gorsetach bieliźnianych a nie ślubnych. Te są w miarę ładne: http://marketon.pl/index.php?m=System&f=Picture&id1=4767&id2=149692 http://www.marketon.pl/suknieslubneisabella/index.php?m=ass&s=crsjktatklj9epdfzpxil5du8f33yiab&id_ass=92923 http://www.cymbeline.krakow.pl/foto/cymbeline/1foto_cymbeline/d/24.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z kamila
niektre sukienki wygladaja jak halki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani wyżej
kwestia gustu i dobrego smaku to juz zupełnie inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbujikolloipjoklkipol.
NAWET MATKA BOZA MOWI ZE DO KOSCILA NIE CHODZI SIE W KUSYCH RZECZACH!! Grzechem ejst pojscie na Msze w niedziele w bluzeczce na ramiaczkach takich co odkrywaja cale ramiona,dekolt,plecy!! GRZECHEM S ASPODNICE KROTRZE NIE PRZED KOLANO!! Idziecie do BOGA jak ktos powiedzial a nie na REWIE MODY! jak planujecie suknie to miejscie troche wstydu i ubierzcie bolerko na czas trwania MYSZY! wystarczy sam fakt ze wiele z WAS WYCHODZI ZA MAZ Z BRZUCHEM a jak jeszcze nie z BRZUCHEM to w zwiazku ktory nie byl czysty przed slubem! BIERZECIE SLUB JAKO NEICZYSTE,PUSZCZAJACE SIE ALSKI I MIESZKAJAC Z FACETEM PRZED SLUBEM!!! nie zdziwice sie jak ta wasz psaledo ,,milosc,, szybko sie skonczy!! TAK JEST JAK SIE NIE SZANUJE TYLKO PUSZCZA! Faceci szybko rozwodza sie z takimi i szukaja nowych wrazen.CZAS POKAZE ZE PISALAM PRAWDE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naloznica sultana
a ja wyjde za maz nieczysta i z brzuchem. Bez brzucha bylo by ciezko sukienke dopasowac. Bez nogi albo reki nie ma problema ale bez brzucha..? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinka012396478521 nie sadzicie ze nie wypada w takiej sukni isc? idziecie do boga..przed ołtarz a nie do domu publicznego! Jaka moralność się obudziła na te krótkie kiecki. Dla mnie osobiście bardziej w złym guście jest, gdy dziewczyna z wielkim brzuchem idzie do ślubu w białej sukni i z welonem. Krótka kiecka jest ok. i jak ktoś ma ładne nogi to, czemu ma je zakrywać pod długą kiecką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do swietoszek
Nic nie jest w zlym gusie ani krotka sukienka ani brzuch przed oltarzem,widze ,ze tutaj same swietoszki sie odzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bride
Dziekuje za wszystkie propozycje dotychczas, zadna niestety nie spelnia moich oczekiwan w 100%. Dla tych, co chca umoralnic lub maja zle zdanie nt takich sukni, powiem tylko tyle: mam 179 cm wzrostu i nosze rozmiar 34. Nogi sa moim wielkim atutem, wiec dlaczego ich nie pokazac? A do kosciola mozna spuscic przod - widzialam taka opcje, ze suknia jest podpieta z przodu tylko. Co do kompozycji z kozaczkami zgadzam sie absolutnie, ze wyglada to prymitywnie. Pozdrawiam wszystkich sluzacych pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×