Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cinosta

Powiedzcie mi co to jest?

Polecane posty

Co się dzieje że zaraz po ślubie odkrywamy ze facet/kobieta(ale przeważnie facet) nie jest taki jaki był wcześniej?No cholera co sie dzieje? Mam koleżankę ktora była z facetem 5 lat, mieszkali razem 3 lata wszytsko było ok,ale jak tylko wzieli ślub wszytsko sie zmieniło,facet notorycznie robił z niej idiotkę w towarzystwie,nie tulił nie obejmował robi sobie typowe beszczelne żarty o babie (żonie) a był naprawdę fajnym facetem super kumplem,Lidka zrobiła się posłuszna typu sługa i pan.. Nie wiem czy to papier go zmienił,przecież mieszkali razem wcześniej,sama nie wiem nawet jak jej pomóc,wcześniej robiłam tak że na każdy jedgo beszczelny odzew w towarzystwie do Niej to ja mu odpyskowałam tak że sie zrobił czerwony jak burak..ale teraz to mój chłop zwrócił mi uwagę że nie powinnam się wtrącać..w sumie też uważa że piotrek krzywidzi lidkę ale tojest ich sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziały gały co brały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pf
a mieszkacie w Poznaniu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mieszkali razem przez 3 lata to skąd ta nagła zmiana postawy (u niego). Ja mieszkałem z żoną dwa lata przed ślubem i to właśnie był czas na docieranie się. Ale po ślubie jest lepiej niż przed. Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×