Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie masowa

MASY CHODZACE PO ULICACH

Polecane posty

Gość nie masowa

witam wszystkie kobiety nie podazajace slepo za moda, widzialam ostatnio zdjecia z jakiejs imprezy czy dyskoteki co druga buty wlozone w spodnie te same podwiniete spodnie, te same fryzury bluzki.....ojeju a na ulicach to samo.......czy kobiety naprawde nie widza siebie w lusterkach, przeciez wystarczy spojrzec ze nie wszystko kazdej pasuje........nie lubie takich mas, ja nigdy tego nie robilam nigdy nie kupowalam tony rozu, albo brazu....albo czegos co zawalaja wszystkie sklepy..........i nigdy nie uslyszalam od nikogo ze jestem zle ubrana czy mam cos nie dla mnie wrecz przeciwnie...nie jedna pyta gdzie to kupilam ze zawsze wygladam super............to prawda ze styl widac odrazu.wiec kobiety szukajcie swojejgo a bedziecie super modne przez cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
tak bardzo cie to frapuje zeby zakladac w niedzielne pozne wieczory takie tematy :) jak jestes "nie masowa" to sie ciesz, a reszcie daj spokoj ;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niemasowa
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w ogole jestem przeciwniczk
Tez nie nawidze wprost "masówki". Normalnie żenada i tandeta. To jest tzw. "moda bazarowa" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×