Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnajw24

sprzątanie Warszawa

Polecane posty

Gość czarnajw24

poszukuję energicznej i dokładnej osoby do sprzątanie mieszkania raz w tyg, cena do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria00
Dzień dobry Posprzątam mieszkanie, dom, biuro. Jestem osobą bardzo dokładną i solidną Kontakt Kontakt e-mail katarzynagocan@wp.pl gg 9542260 tel. 696-435-087 (po godz. 18)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
dzień dobry! mam 30 lat jestem uczciwa kulturalna dokładna zorganizowana chętnie podejme się pracy u Pani,dodam że równiez sprzątam u innych osób .Dysponuje wolnym wtorkiem i środą(oczywiście zawsze moge się dopasowac do Pani )gdyż godziny pracy mojej są bardzo "elastyczne". pozdrawiam Małgorzata SZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1278
Witam Posprzątam i zrobię wszystko co trzeba w domu.Duże doświadczenie Kontakt 505244086 ewa1278@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem od sprzątania powinno się zatrudniać fachowców bo jak ktoś jest do wszystkiego to jest do niczego :) na przykład pranie dywanów zlecam firmie od prania dywanów z chrzanowa www.pranie-chrzanow.cba.pl bo na tym się znają a mycie samochodu innej firmie wyspecjalizowanej w myciu czy czyszczeniu elewacji. Jak ktoś nie wierzy to niech sprawdzi wyspecjalizowani w czyszczenie tapicerek i pranie dywanów Chrzanów nic poza tym www.pranie-chrzanow.cba.pl pod tym linkiem można ich znaleźć. Nie polecam firm robiących wszystko tylko specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×