Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bagmaranta

Mile widziana pomoc w wyborze golarki dla mezczyzny

Polecane posty

Gość bagmaranta

planuje kupic mojemu mezowi pod choinkę golarkę, zeby juz się biedak nie zacinał:)niestety nie bardzo wiem czym mam się kierowac podczas wyboru. ceny wahaja się od 60 zł do 1500 zł. ja chciałbym przeznaczyc na ten zakup maksymalnie 300 zł. moj mąż kiedys wspomniał, że gdyby miał sobie zakupic golarke to taką z 3 głowicami. to jest moja jedyna wskazówka podczas poszukiwań. czy ktos wie na co jeszcze powinno się zwracac uwagę? której firmy golarki cieszą się lepsza reputacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagmaranta
ktokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagmaranta
i tak sama pozostane z moim pytaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma taka całkiem fajna, kupił na allegro , wiem tylko że to philips i podobno na mokro moze sie golic i jest bardzo zadowolony (a to bardzo wybredna bestia) wiem że ta golarka jest turkusowa... :) poszukam na allegro, jak znajde to wkleje linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteniunka
moj ostanio sobie kupil wlasnie philipsa z tego co wiem to tylko on ma 3 głowice. ma mozliwoscie golenia na mokro i ladowarke tylko z tego co wiem ich ceny wachaja sie od 500-1000 zł nie wiem czy za 300 uda cie sie cos kupic chociaz teraz w sklepach sa mega promocje to moze sie cudem uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×