Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martusia820521

Jakie męskie perfumy....POMÓŻCIE

Polecane posty

Gość Martusia820521

Hej , chciałabym kupić swojemu lubemu wodę toaletową ,może któraś z Was zna się trochę na męskich zapachach, chodzi mi o taki typowo męski zapach ,prawdziwego mężczyzny ,eleganckiego ,wytwornego, ale też trochę brutala :) Moje typy to : 1.Chanel Allure Homme 2.Christian Dior Fahrenheit 3.Giorgio Armani Black Code 4.Lacoste Pour Homme Do tej pory używał Davidoffa ,bardzo fajny, ale przecież drugiego takiego samego mu nie sprezentuję , może ktoś zna fajne zapaszki, bardzo męskie i zmysłowe, powiedzcie co sądzicie o tych powyżej. Dodam ,że chodzi o oryginalne produkty ,pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angell
fahrenheit podoba się mojemu facetowi,ale ja nie znoszę tego zapachu,jest ostry,z wyraźną nutą pieprzową,nieco przestarzały.Zdecydowanie wolę allure,jets b.elegancki,lżejszy,ale to moje zdanie i mój nos.pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wuielbiam
plantinium egoiste chanel! zaden inny zapch nie wywiera na mnei takiego efektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam oststnio mojemu mężowi Lacoste Pour Homme Red - on jest zachwycony, ja jeszcze bardziej. Uwielbiam jak nimi pachnie. Wcześniej mial Giorgio Armani Black Code ale poszły w odstawkę i teraz tylko są ozdobą w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia820521
Dzieki wielkie, zdecyduję się chyba na allure sport , koleżanka mi też doradzała właśnie ten zapach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia820521
Hrabio .... ja potrzebuję porządną ,trwalą wodę toaletową , Ty w tym linku podajesz mi wody perfumowane, które krótko mówiąc mnie nie interesują , ale dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linki mam w stopce :) do porzadnych wod perfumowanych , toaletowe sa niestety znacznie gorsze jakosciowo i mniej trwałe ;) to tak na przyszlość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×