Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieska pani

Czy Niebieska Piosenka nadaje sięna pierwszą?

Polecane posty

Gość niebieska pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za piosenka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska pani
śpiewa Grzegorz Tomczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska pani
Czy któraś miała ją jako pierwszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska pani
Dzieki za opinie. Mi bardzo się podoba i sie zastanawiam czy moze to ta ma byc pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcias
Niebieska piosenka Kto wstawi się na nami u Pana co drogami krętymi każe iść Kto nas usprawiedliwi gdy Pan się będzie dziwił że to już właśnie my Ja wstawię się za Tobą i z podniesioną głową dziękował będę, że Pan dał mi właśnie Ciebie w radości i w potrzebnie na lepsze i na złe A Ty choć powiedz słowo, że zawsze byłem z Tobą, bo chciałem tak i już I razem chleb jedliśmy i równym krokiem szliśmy wśród wichrów, pośród burz Ty wciąż mnie ratowałaś, za rękę mnie trzymałaś, gdy z drogi chciałem zejść A ja otuchy krople, gdy oczy miałaś mokre, nie raz musiałem nieść I tak będziemy stali aż w tej niebieskiej sali do tańca zaczną grać Ja wtedy z pierwszym taktem poproszę Cię i raptem Zaczniemy wirować, wolniutko walcować I kręcąc się kręcić na palcach na pięcie Troszeczkę bezmyślnie jak wiosną przebiśnieg. Ty nieco szalona, coż - żona to żona I w mojej Twa ręka, niebieska piosenka Za serca nas chwyta niebieska muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita833
Ladny tekst, ale ta piosenka kojarzy mi sie z piesnia religijna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedmigord
my mieliśmy tę piosenke jako pierwszy taniec :-) bardzo nam się podobiała i jak ją pierwszy raz usłyszeliśmy to nie mogliśmy jej nie wybrać :-) na wesleu puszczaliśmy ją w oryginale z płyty bo nie chciliśmy żeby grała ją orkiestra :-) jedyny problem to z jej zatańczeniem- bo ma zmienny takt i trzeba się naprcować żeby ją dobrze zatańczyć ;-) u nas jak ją puściliśmy i zaczęliśmy tańczyć to wielu gości miało łzy w oczach a niektórzy z wzruszenia nawet uronili łezkę (widać na kasecie) :-) naprawdę polecam- choś jak mówię trudno ją zatańczyć bo sa tam elementy walca angielskiego i wiedeńskiego a to dość trudno połączyć- ale od czego są próby i przygotowania. mozna przeceiż udać się na jakieś lekcje tańca ja tańczyłem wiele lat więc nie było problemu w nauczeniu się kroków i wymyśleniu układu ;-) w każdym razie życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×