Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie88

Szukam orkiestry - Głuchołazy woj. opolskie !!!

Polecane posty

na 9.06.2007. koszmar! żaden ze znanych mi zespołów nie ma już wolnych terminów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drummer
Polecam zespół Ragtime... Gramy w 100% na żywo... W skład zespołu wchodzi 5 wykształconych muzyków, co gwarantuje profesjonalną oprawę muzyczną wesela... W razie zainteresowania prześlemy naszą płytę... Zapraszam na naszą stronę www.ragtime.webpark.pl Kontakt znajduje się na stronie lub ragtime@o2.pl tel. 888258385 Zapraszamy do współpracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol KING SIZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drummer, a macie wolne terminy na 9.06? I czy dalibyście radę przyjechać do Głuchołaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drummer
Witam... Pewnie, że przyjedziemy i to z wielką chęcią... Szczegóły zaraz wyśle na maila... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioi
a co z drummerem???? nie pasowal Ci? my tez w pod opolem mamy wesele w pazdierniku i z zespolem tez byl klopot ale juz na szczescie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drummer ma ten termin zarezerwowany :/ Opole to niedaleko, nie znasz nikogo z wolnymi terminami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioi
niestety nie znam, jak rzuci mi sie cos w oczy dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioi
znalazłam ich w internecie- zespół music box tel-tel: +48 77 421 51 39 fax: +48 77 421 51 39 kom: +48 501 256 662 są z opola, tu masz następną strone - http://www.zespol.domenus.pl/ powodzenia, jak załatwisz daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Proponuję BJ BAND. Muzyka na żywo, pełna obsługa muzyczna. MAIL: bajrys@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioi
a co tamci pozajmowani co Ci dalam linki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×