Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość romantyczna dorcia

Nikt mnie juz nigdy nie zatrudni......

Polecane posty

Gość romantyczna dorcia

ostatnia prace mialam dwa lata temu a wiec luka, do tego mam tylko wyksztalcenie srednie-ekonomiczne i nie mam czym blysnac...juz nigdy nikt mnie nie zatrudni, wiem o tym 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninthi
Na pewno znajdziesz pracę! Głowa do góry!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna dorcia
wiem, ze nie....jeszcze nikt nigdy nie odpowiedzial na moja oferte, czuje sie jak smiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyno przestan
sama sie dolujesz i niepotrzebnie nakrecasz i po co?! jest wiele agencji posrednictwa pracy ktore poszukuja ludzi do pracy (nie tylko magistrow) powysylaj do nich cv czy powypelniaj gotowe formularze. najprosciej to siedziec i narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna dorcia
a moglabys chociaz podac jedna stronke, skad moglabym wyslac gotowy formularz ? ...wiesz, trudno sie nie dolowac, jak wszedzie dla ciebie sa zamkniete drzwi...co z tego, ze jestem sumienna, pracowita itp...jak nie mam mgr przed nazwiskiem, w koncu roznie ludziom w zyciu sie uklada, wiec dlaczego jestem z gory na przegranej pozycji ? .....mam dola i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakiego jestes miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna dorcia
katowice, wiem, ze to duze miasto i co z tego? rynek pracy mnie nie chce i tyle....mozna sie zalamac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyno przestan
www.hrk.pl www.egospodarka.pl www.infopraca.pl www.addeco.pl wystarczy wpisac w google haslo: praca, posrednictwo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyno przestan
pełno ogloszen masz na www.pracuj.pl tylko troche checi trzeba miec:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna dorcia
dziekuje za stronki, przeniose sie tam by cos powysylac....echhh i tak wiem, ze pomina przy zapraszaniu na rozmowy kwalifikacyjne, jak zawsze zreszta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megus
Ja mam mgr i też miałam problemy ze znalezieniem pracy i często słyszałam, że mam za wysokie wykształcenie więc problem bywa dwustronny. Często szef nie chce pracowników lepiej wykształconych od siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyno przestan
i jeszcze jedno trzeba probowac wszelkiemi metodami i niepoddawac sie! na stronie: www.praca.gratka.pl mozesz dodac bezplatne ogloszenie... moja siostra tak znalazla prace:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna dorcia
dzieki za pocieszenie, ale nie majac pracy, wali sie w wielu dziedzinach zycia, nie tylko finansowych...maz zaczal juz na mnie dziwnie patrzec, musimy teraz zyc z jednej pensji, nic mnie juz nie cieszy, ciagle slysze tylko jakos bedzie, ale nikt nigdy w zyciu nie wyciagnal pomocnej dloni :( taka jest prawda....ok. ide przegladac stronki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka ze śmietanką
dorciu, nie oczekuj od ludzi pomocy. Heśli masz juz z kim pogadać to jest bardzo duzo. Dasz radę sama, bo czlowiek wie o sobie tyle co go sprawdzono..tylko walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja przyjaciolka tez takie
same ma wyksztalcenie i fajna prace miala. Teraz ja zwolnili i znajdzie nowa fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyno przestan
Dorcia daj znać jak Ci idzie. trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna dorcia
dzieki za zainteresowanie ;) wyslalam 3 zgloszenia mailem, na razie cisza, ale do swiat chyba nie bede juz nic szukac, bo czekaja mnie porzadki swiateczne, wiec nie bede miala czasu.Czekam az ktos sie odezwie a jesli nie, to po nowym roku znow to samo ufff :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i proszę....skąd my to znamy.właśnie przeglądam oferty pracy bo szukam.też z okolic katowic.podobno szukanie pracy to b.ciężka praca,pełen etat,więc porządki świąteczne olej i tak rodzina nie zauważy.wolisz mieć pracę czy posprzątane mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna dorcia
jasne, ze chcialabym miec prace, ale nie chce sobie psuc jeszcze bardziej nastroju przed swietami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windowska
zrób to co Borek. Ma zawód jako konserwator mogła w nim pracowac, nie wolała miec duzo kasy i to w krotkim tempie. I uwzięła sie ze bedzie jako aktorka i maja jej role dawac. Co za tupet:O A mogla wziac kredyt na butik a nie wziela kredyt na auto i mieszkanie. Bo nauczona ze ma wszytsko od razu ( wyszła za maz dla kasy, biedy vikuś) i musi miec od razu, a auto nie było jej potrzebne, ale ze zachłanna to tak miała. Ona nie szukała pracy przez to co jej tu piszecie. Wepchała się do ludiz, ktoryz mieli wtyki w branzy filmowej. najpier leciala na Qube, ale ze był juz zajety, to poszła na innego. taka z niej swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka Borek?Jak bym miała kontakty inne niż elektryczne w domu to bym z nich skorzystała.szukając pracy należy rozszerzać sieć kontaktów-to kolejna rada ,którą otrzymałam.Zawsze są ci co mają i ci co muszą szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondral
Rany! Ale macie problemy! Po cholerę szukacie pracę? Kasy potrzebujecie? Przecież kasa leży na ulicach!!! Trzeba tylko odrobinę otworzyć oczy i spojrzeć w kierunku ziemi, a nie na puchate obłoczki marzeń o cieplej posadce. Przestańcie wreście pieprzyć o ciężkim życiu i bierzcie się za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mondral,skoro leżą na ulicy to może powiesz gdzie?Jestem gotowa dać Ci 10% no nawet 20% od kwoty którą w ten sposób znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×