Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

allegra8

Jaka nosicie bielizne?

Polecane posty

Diewczyny jaka nosicie bielizne? czy tylko stringi bo tak lubia faceci,czy tez figi i bielizne tego typu.Aco wtedy kiedy macie okres? ja uwazam ze stringi sa super na lato ,ale zima kiedy jest bardzo zimno,czuje sie nieubrana,po prostu gola.Jezeli zagladnie tu jakis pan to tez moze sie wypowiedziec o swojej pani,lub o sobie ,bo ja mojego meza do bokserek jakos nie moge przekonac,woli slipy a wygladal by bardziej mesko w bokserkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek Jerzy
a Ty teraz robisz przepierkę bielizny czy po numerku Twój partner zasnął a Ty ubierając się zaczęłaś myślec o bieliźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakina
Niwnwidze stringow i nie nosze. Lubie bielizne innego typu. Co smieszniejsze niektore panny noszac stringi nie zwracaja uwago na takie szczegoly jak majty czarne a biustonosz bialy. Ja nigdy nie mieszam kolorow a majtki lubie takie w jakich mi wygodnie. Kiedys mi koles powiedzial "czemu ty stringow nie nosisz" a ja ze jak sie nie podoba to zmien! Zas moj facet nosi bokserki i wspolczuje bo facet w slipach i jeszcze te kolorki to nie jest to czego my chcemy dosiwadczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie zloscisz wujku,pytanie jak kazde inne,jezeli ci nie odpowiada ,to sie po prostu nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymarkowa_kobietka
miejsce !stringi II- tangi. tylko te majtaski inne mogą nieistnieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiełka
ja noszę latem stringi a zimą szorty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady L.
zawsze czarną :) ew.z małym dodatkiem borda jeśli chodzi o rodzaj to zależnie od humoru i okazji (od sportowej bawełnianej po koronkową czy z dodatkami lateksu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie figi ,bokserki i stringi w seonie najlepiej,zimowa porą to za zimno ale czasem strój wymaga stringów to je zakładam Mój były nie akceptował figów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie zawsze mozna ubrac bielizne w jednym kolorze... np. pod czarna bluzke i biale spodnie ja nosze i stringi i zwykle majteczki nie znosze koronek, chyba ze sa tylko detalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitikitak
może panie jakieś fotki nietuzinkowej bielizny mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoinformowany
dziewczyny, my faceci ze wsi chcilibyśmy wiezieć o czym mowa. Zróbcie zdjęcie w tych stringach i tangach i prześlijcie i coś na pewno doradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle znajduję coś odpowiedniego w Triumphie, tam mają nawet sportowe staniki, a wybór bielizny na co dzień jest naprawdę ogromny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Warszawę, to jak do tej pory największy wybór mają w Jankach i najwięcej rozmiarów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figi, stringi, przeważnie koronkowe, zawszebdopasowane do góry. Do tego zawsze pończochy nawet zimą jeśli ubieram spódnicę. Dawno temu postanowiłam wyglądać codziennie tak jakby miała się odbyć moja pierwsza rozbierana randka. Tylko trochę kasy to wymaga niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zazwyczaj nie noszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nosze zazwyczaj figi a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa

Ja absolutnie nie nosze stringow bo nie lubie  miec przeciag miedzy nogami do mnie to tandeta bo nie zakrywa nawet cipki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×