Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stylerrrrrr

własny styl. jesteście pozerami, czy nie?

Polecane posty

Gość stylerrrrrr

niektorzy sa pozerami, bo tak latwiej i wygodniej. ja tez jestem... jak sie przemoc? moj styl nie jest jakis specialny, ale latwiej mi udawac szara myszke ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem
o co Ci chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nie rozumiesz
Koleżanka ma swój styl, ale go nie pokazuje. Woli, żeby wszyscy myśleli, ze jest "szara mysz". Tylko nam na forum zwierzyła sie, ze to taki image ;) Powinnyśmy czuć się wyróżnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylerrr
tia ... wyroznione :P ja tu prubuje tylko znalezc rozwiazanie...w koncu to forum debilko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie pozer to raczej ktos kto na sile stara sie byc orginalny, wyrozniac sie, dazyc do jakiegos stylu, co nie znaczy ze kazda odoba o wlasnym stylu jest pozerem. Jesli to wyplywa z osobowosci wszystko jest ok, wtedy stoj podkresla nas, nasza wyjatkowosc. Powinnismy byc soba choc czasem trudno wyroznic sie, zrobic cos innaczej niz wszyscy ze wzgledu na ludzi i ich reakcje w naszym pieknym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nie rozumiesz
Nie da sie ukryć, że grozi Ci ocena niedostateczna z języka polskiego. Lepiej się poucz, a potem siedź na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm a ja
wlasnie ostatnio znalazlam swoj styl i ubieram sie zupelnie inaczej niz kiedys :) Zwracam mala uwage na ulicy bo nie jestem jak 1000 innych. Przyznam, ze kasa odegrala duza role... teraz ciuszkow mam sporo bo moglam sobie na nie pozwolic, a kiedys niezbyt.... Odkrylam tez, ze cala magia polega na swietnym laczeniu ciuchow, mam cos co lezy mi w szafie od 10-u lat.. polaczylam to z nowym ciuchem i wyglada rewelacyjnie i modnie. Wyobraznia tez duzo daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nie rozumiesz
Mies kasę i ubierać się w innym stylu nież 3/4 dziewczyn na ulicach to nielada sztuka. O koleżance, która ubiera się tak, że codziennie moglamym się zachwycać i prawić jej komplementy wiem że nie jest kasiasta i ciuszków wyszukuje w lumpeksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×