Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anraCZ

Ktoś zaczyna ze mną od poniedziałku -11 grudnia !!!

Polecane posty

Witam ja tez zaczynam od poniedzialku ,fajnie jest z kims sie odchudzac i dzielic wrazeniami milo mi wa pooznac mam na Imie Irena i mam lat 18 i chce z wami tyle samo zrzucic kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dziś nie zjadłam wiele ale zjadłam tosta. Nie przekroczyłam 1000 kalorii głodna nie jestem ale czuje sie taka ciężka. Moje dziecko poszło spać więc biore sie za sprzątanie pozdrawia mam poźniej jeszcze zajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Irenko, jak masz plan odchudzania? dziś po kole skoczyłam na siłownię było 35 min rowerku, 10 biegu u 40 treningu siłowego. z jedzonkiem przyzwoicie chociaż pozwoliłam sobie na odrobine węglowodanów w postaci jabłka i małej ciemnej bułeczki. ale po takim wysiłku ma siłowni nie mam wyrzutów :-) tymbardziej ze poza tym nie wiele zjadłam gdzie się podziewacie dziewczyny? ja spędzam weekend w domu i delektuje sie tym, przez te studia zaoczne doceniam każdą wolną sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wracam do zdrowia :) witajcie :) a gdzie Wy sie podziewacie? halloo... jem nadal węglowo :( , ale myslę,żeby od pondz-czyli jak skończę brac leki- wskocze na SB, musze dac rade 1ej fazie,jak sie uda :) i zrzucę choc 2 kg to lepiej sie poczuje i zmotywuje mnie to do dalszego działania jak Wam mija dzionek? powoli uczę sie juz do sesji :( może przez czestszą naukę będę mniej jadła,bo nie bede miała czasu myśleć o żarciu hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tak było Asiulek że przez nauke będziemy mniej jeść, najgorsze że przez nią nie będę mogła zbyt często chodzić na siłownię, nad tym najbardziej ubolewam:-/ w weekendy chyba zawsze takie pustki, ja sie teraz strasznie nudze, byłam u taty na obiedzie,a teraz w domku czekam aż ukochany wróci z uczelni żebym mogła wyrwać go na jakiś spacer :-) jakoś nie chce mi sie jeszcze dzisiaj uczyć, zacznę od jutra. już nie pamiętam kiedy ostatnio się nudziłam :P tak się zastanawiam czy się nie zmobilizować i nie zrzucić jeszcze tych 4 kilogramów żeby dobić do pięćdziesiątki, wiem że nie będzie to łatwe, tymbardziej że nie jestem zwolenniczką głodówek i tym podobnych metod. Może jakaś tygodniowa, albo pięciodniowa dieta jednoproduktowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja od jutra zaczynam. Mam nadzieje, ze jakos przejde przez pierwszy tydzien bo bede bardzo zajeta w przyszlym tygodniu mam 2 examy i sie boje strasznie. Takze jezeli wszystko bedzie do przodu ozniej bede miala wiecej czasu na cwiczenia. :) juz kupilam sobie stroj i zamierzam sie ostro zabrac. A moda na wieszaki... hmmm mysle, ze nei przeminie nigdy, to jest za duzy biznes. Witam CIe Irenko , z nami bedzie latwiej. Escape gratuluje zaparcia, jesz molo i mysle, ze taka wpadka z bulki to nic. Asiulek22-- ja niestety jak sie ucze mam ochote na slodkosci ale teraz mam juz takiego stresa, ze mysle, ze ograniczenie jedzenia nie powinno byc problemem. No wlasnie Escape ja tez przez ta nauke nie bede mogla biegac na basen , no ale miejmy nadzieje jak sie mega zmobilizuje to bedzie tydzien takiej harowki ale potem bede miala wiecej czasu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju,a ja zbieram siły na rozpoczęcie od jutra SB, rano ide po zakupy, tzn.mrozonki jakieś kupie tak juz na 1szy tydzien :) świeże warzywa, sery,ryby. Oj, ale sie podjarałam, wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smute3ek
asiulek-----> mozesz mi dokladnie powiedziec jaka to jest dieta mam 164cm i waze68kg masakra wiem. nie mam zadnej motywacji i checi na nic uwielbiam slodycze pomoc escape--> mozesz mi jakos pomoc?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dno fajnei, ze tyle zpalu. smutek3ek--- my nie pomozemy jezlei nie masz checi. Niestety odchudzanie zeby bylo skuteczne to zmudny i dlugotrwaly proces. dolacz do nas bedzie razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi26
Witam serdecznie. Obecnie dzis zjadłam 1250 wiec troszkę pojadłam ale jak na niedziele to nie tak tragicznie. Waga spada wiec mam nadzieje że będzie coraz lepiej. smute3ek musisz sie sama zmobilizować przedstawić wszystkie plusy bycia szczupłym i zacząc a jak zaczniesz mieć efekty to zobaczysz jaka bedziesz zadowolona. Asuulek22 powodzenia na SB wytrwałaści i oczywiście sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smute3ek jak już się zmotywujesz i zaczniesz działac będzie Ci łatwiej. Do podjęcia decyzji o odchudzaniu trzeba dojść samemu. Ja też uwielbiałam słodycze dopóki nie zaczełam jeść niskowęglowo, wtedy miłość i pociąg do nich samo umarło. Wczoraj byłam kuszona pyszną pizzą z tuńczykiem, mój facet zamówił do domu, ona pachniała tak intensywnie,a ja byłam głodna. Ale zaparłam się, nie wzięłam ani kęsa,poszłam tylko do kuchni po twarożek i kabanosa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Escape gratulacje, ja nie wiem czy bym sie opanowala. Zaczynam dzis dietke. Na sniadanko 3 mandarynki i czarna kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek startujesz z takiej wagi jak ja startowałam, tylko centymetr mniej wzrostu. Planujesz kręcić hula-hop? Podobno daje rewelacyjne efekty wyszczuplające talię, a widzę że masz sporo cm i napewno chcesz je zgubić. Odwiedziłam dzisiaj sklep zielarski, pytałam o guaranę w proszku ale nie było, więc kupiłam w aptece plusszz active już do sesji, mój były brał to jak uczył się do egzaminów kilka lat temu, mówił że skuteczne i nawet schudł od tego bo zawiera l-karnitynę :-) Ja już dzisiaj po pracy, zaraz biorę samochód i jadę do biblioteki bo 3 grubaśne ciężkie książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuj niesmaczny ten plusszz,niby ma jakiś tam smak grejpfrutowo-limonkowy,ale pod koniec jest okropny. Dziś nie będę się długo uczyć,ale musiałam wziąć bo źle spałam i jestem delikatnie mówiąc nie do życia, więc mam nadzieję że ta kofeinka postawi mnie na nogi :-) ja dzisiaj zaczęłam bardzo dietetycznie, śniadanko tradycyjnie 2 jajka, w pracy serek wiejski, później 2 kabanosy. Jak wrócę zjem coś ciepłego. Zastanawiałam się czy nie zrobić sobie kilku dni np na samej maślance albo kefirach żeby zrzucić jeszcze jakiś kilosek. Może się skuszę jak opróżnię lodówkę z tego co tam narazie mam, bo szkoda żeby się zmarnowało, i zacznę albo od środy do piątku, albo od następnego poniedziałku po zjeździe. Może któraś się przyłączy do mnie? Ustalimy datę i czas trwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ta moja talia a raczej brzuszydlo przebrzydle to moj odwieczny problem. Ale hula-hop nie dla mnie, mam za maly pokoik na takie bajery. Musze wymyslic cos innego. Moze wy macie jakies pomysly? Ja od przyszlego tygodnia zaczne basen a teraz mysle zeby moze 6weidera na ten brzuch zastosowac. No ja juz po obiadku, 300kcal ryz z torebki, niby 300 jak dla mneimoze byc na obiad ale te rzeczy z paczek maja duzo konserwantow co wplywa na rozwoj cellulitu wiec chyba zrezygnuje z tych produktow. Choc musze przyznac, ze neicierpie gotowac wiec to dla mnie rewelacjne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej dziewczynki ja dziś zdecydowanie niskowęglowo tzn. kawka z mleczkiem razy 3, jajeczka smażone na bekonie z cebulka i platser szynki z indyka. do escape- ja chętnie zacznę cos z tobą oczyszczającego, ale co proponujesz? mi pasuje nawet od teraz byleby nie na weekend, noże masz co skutecznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek a robiłaś już kiedyś szósteczkę? Bo ona jest ciężka bardzo, nie wiele osób wytrwa do końca, a i efekty tak naprawdę nie zawsze są. Może lepiej jakbyś zaczęła od 8 min abs codziennie, a co drugi dzień może więcej brzuszków +jakieś skłony. Monisiap ja nie mam doświadczenia w takim oczyszczaniu, nigdy czegoś takiego nie stosowałam, ale chciałabym spróbować właśnie z maślanką/kefirem, wydaje mi sie ze to najlepszy pomysł bo maślanka jest dosyć sycąca i białkowa. Nie chciałabym jeść np samych jabłek, wole właśnie coś białkowego. Co o tym myślisz? Może zaczniemy od jutra i pociągniemy do piątku jeżeli się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dzieczyny robiłam szóstki w tamtym roku i elekty były dotrwałam całe 42 dwa dni schdły mi sporo uda pas oczywiście i nawet tzw 2 broda. Na brzuszku robił mi sie malutki kaloryfer wiec warto ale ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smute3ek
suzi26 mozesz mi powiedziec co to sa te szostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wiec nie wiem ale cos musze zorbc bo inaczej efektow pewnei szybko nie zobacze. Troche mnie to zniecheca, ze nie ma zawsze efektow po tej 6W. Escape u CIebie nei bylo? W ogole ile chcesz schudnac? Ja najlepiej czulam sie pzy 50kg ale nie wiem czy mi sie uda spuscic 8 kilo no i utrzymac pozniej trudno, chyba ze raz na zawsze zmienilabym swoje nawyki i zaczela , no i nie przestala :P,cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej diety oczyszczajacej to moze tez sie skusze ale za jakis czas, jak troche skurcze zolondeczek bo poki co caly czas jestem glodna nawet na takiej dietce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim :) ja od dzisiaj na SB :D tylko mam pytanie do Was, które sie orientuja, bo zjadłam na sniadanie omlet z 2ch jajek, na wylana ta mase jajeczna połozylam 2 plastry sera zółtego,wiec jak ten omlet przewróciłam na 2ga strone to mi sie przyrumienił ser, czy to nie za duzo tłuszczu w takim śniadaniu? :( boje sie, że źle jem a na kolacje zjadłam to samo co na sniadanie,własnie ten omlet, bo nie miałam produktów,dopiero niedawno bylam w markecie po warzywa, serki i ryby w sumie nie byłam głodna po żadnym posiłku, sycące, tylko boje się,ze duzo tłuszczu np w serach czy żóltkach jaj jak myslicie? żebym od tej diety nie przytyła :( jeju, o zgrozo!! a na obiad kotlety sojowe+surówka z pekinskiej i papryki,no to ok tylko tymi omletami sie przejelam i to az 2 w ciagu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa i któeas z Was pisała,że jadła warzywa z patelni, chciałam kupic,ale we wszystkich była marchewka(niedozwolona), może sama zrobie taka mieszanke,tylko,że nie chce mi sie komponowac takich obiadów,nie ma mnie w domu cz esto,a jak przychodze to jestem głodna i najlepiej miec juz cos gotowego... oj ale jakos sobie będe radziła :) juz Was nie zanudzam takimi głupotkami :) no a jak tam u Was? Edyta, gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smute3ek
dzieki escape przez 3 dni 1,5 kg mniej :):):):):):):):)) + rowerek+brzuszki+spacerki narazie jest oki i slodyczy mi sie nie chce :*:*:*:*:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a wiec escape co byś powiedziała na jogurty naturalne, ew. z ziarnami zbóż ale jogurty nie słodzone, bo maślanki i kefiry naturalne rzecz jasna? ja uwielbiam jogurty więc jak robimy? ja jogurty naturakne ty maslanki? czy jak czekam na opinie, ale myślisz ze tojogurty z ziarnami zbóż sa okey czy za dużo w nich węgli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj po areobiku czuję sie super. Dziś na obiad mam rybę sam filet tylko jak go przygotować by nie smażyć na oleju i bez panierki. Jak znacie jakiś przepis dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smute3ek gratuluje,najważniejsze ze nie masz ochoty na słodkości. monisiap jak dla mnie jogurty nat.nawet te niesłodzone mają za dużo węgli, a te z ziarnami to juz w ogóle (ale to jak dla mnie), poza tym ja za nimi nie przepadam dlatego zostane przy maślance,dziś wypiłam już 2 szklanki. asiulek od tłuszczu się nie tyje pod warunkiem że nie łączy się go z węglami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×