Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozdwojona_

makijaż dla bladej brunetki

Polecane posty

Gość Dróżka
witam! mam urodę podobną do twojej....lekki podklad, róż na policzki, czarny tusz i ewentualnie beżowe cienie na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestesm zwolenniczka dobierania makijazu i kolorow ubran do typu urody, z podzialem na zimny i cieply:) teraz stylisci od tego odchodza ale ja jakos chyba zostane wierna tym zasadom :) jezeli jestes brunetka i masz jasna cere to zapewne masz raczje zimna urode dlatego ten bezowy cien mi nie pasuje za bardzo... ja bym radzila zimne kolory a jakie to juz w zaleznosci do czego i na jaka pore dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem brunetka:) tyle ze o ciemnej karnacji:P ale wydaje mi sie ze wszytkie odcienie bezy by Ci pasowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimne brazy niebieski srebrny
zloty, czasem glebokie zielenie tez pasuja niekoniecznie musza to byc zimne kolory, czasem dobierane na zasadzie kontrastu ladniej wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diunka
tez mam taki typ urody. Fluid jasny bezowy albo piaskowy byle nie mial rozowego odcienia, cienie zimne, ja uwielbiam wszelkie odcienie fioletu ale tez szare po czarne i rozowe, czarna maskara, delikatny roz na policzki, jako, ze mam waskie usta bezbarwny blyszczyk albo szminka tez w odcieniu fioletowym albo rozowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguitarra
podobaja mi sie u bladych brunetek usta pomalowane na krwista czerwien, ale reszta powinna juz byc niemalze niewidoczna, lekki roz na policzku, wytuszowane oczy i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×