Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Królowa Dobrego Smaku

mam dosc tandety na ulicach!! poradze wam...

Polecane posty

Gość podszywacze_kocham_Was
i uwazasz ze to dobra figurka jest? nieeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
a co niby lepsza figura jest u tych grubasek i spaślaczek żrących pączki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Dobrego Smaku
u mnie we wiosce mówi się kupywać. Kurna z tego wszystkiego aż pierdłam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacze_kocham_Was
no fakt, gumowe lale nie żrą pączków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookaaaaa
ale Ty Królowo jesteś prościuchą - i to, co proponujesz dziewczynom - te zestawiki to właśnie tandetka, a jeszcze większe prostactwo bije od twoich złośliwych wypowiedzi, takich natarczywych wręcz! A oglądają się za tobą w twoim Pcimiu Dln., bo pewnie za damulę rżniesz, albo właśnie tak "trafnie" dobierasz ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo wsyztsko jasne... mieszkasz na wsi wiec juz wiem skad u CEibie ta wyniosłośc a poza tym przeczytałam tylko Twoje 2 komentarze Królowo dobrego smaku i napisalas ze inne profesjonalistki lecą wg schematu a pzred tym poradzilas jakies brunetce w jakich kolorach ma sei nosic czyli co ? wg ciebie tez dla brunetek tylko jakies okreslone kolory co jest bzdura i tyle :]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookaaaaa
nie ma się o co buzować, bo to jakaś "arystokratka" chce nas nieco zdenerwować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacze_kocham_Was
zweryfikujcie swoj cynizm drogie forumowiczki dla tej nieszczesnej istoty idealem jest gumowa lala, o idealnej figurze i bez potrzeby wchlaniania w siebie paczkow droga Krolowo Dobrego Smaku, czyzbys miala problem z jedzeniem? to juz powazna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Królowo napisalas,ze wychodzac na ulice czujesz sie jak gwiazda to Ci powiem,ze mozesz sie tak czuc ale na tym sie kończy bo zpewnością tak nie wyglądasz a sądzac po wypowiedzach jestes blond laska w rówowej mini żal mi takich jak Ty ciekawe czemu te warościowe dziewczyny tutaj sie nie obnoszą ze swoim gustem ciuchami jakie noszą i całą reszta :/ podpowiem Ci bo zapewne jestes zbyt głupia zeby wiedzeic ---> bo one w przeciwieństwie do CIebie sa wartościowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacze_kocham_Was
no i pointe szlag trafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diunka
kochani dziekuje wam, ze moglam sie posmiac, nic nie poprawia mi tak humoru jak wizyta na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Królowej
Może i piszesz po wieśniacku ale ja to pominę bo jestem ciekawa co możesz nam jeszcze zaproponować. Chodzi o jakiś niebanalny zestaw ubrań i dodatków które by ze sobą współgrały. Napisz jak Ty się ubierasz, gdzie kupujesz ciuchy i jakie oraz jak je ze sobą łączysz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Królowej
te kozaki i torebka z trupią czaszką były najlepsze :D W sam raz na juwenalia. Czekamy na dalsze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×