Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna1983

19 tydzień ciąży.

Polecane posty

Gość Katarzyna1983

Witam wszystkie panie! Czy któraś z Was może mi powiedzieć, jak wygląda brzuszek w 18-19 tygodniu ciąży? Czy w dotyku jest on taki twardszy, czy jak normalny "tłuszczyk" kobiety "przy kości"? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaaaaa
no 19 tydz to juz 5 miesiąc - ja miałam już taki lekko wystający, nie jeszcze duży ale w spodniach się juz nie zapinałam. Kupilam sobie ogrodniczki bo strasznie juz chciałam pokazać wszystkim że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaaaaa
i jest twardszy niż tłuszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalal
Ale jest sie czym chwalic :p No tak bo pokazac wszystkim , ze ma sie beben to nielada osiagniecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnieta i
ja jestem w 18 tygodniu, jestem raczej drobna, brzuch juz widac - w ubraniu troszke, natomiast bez od razu wiadomo ze jetem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaaaaa
a żebyś wiedział/a że osiągnięcie, nie każdemu to łatwo przychodzi, i chcialam sie podzielic swoim szczęsciem z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna1983
Bardzo dziękuję za odpowiedzi! I życzę zdrowych bobasków! Łatwo rozróżnić (po "dotknięciu") brzuch kobiety w ciąży, a kobiety grubszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak kobieta
z natury jest tezsza to raczej ciezko, natomiast gdy kobieta jest szczupla od razu widac czy to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna1983
Chodzi mi o to, czy sama kobieta, dotykając swój brzuch, może w 19 tygodniu wyczuć różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna1983
Widzę,że ktoś starał się podnieść temat. Wypowie się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze tak, skora jest napieta pepek bardzo czesto uwypukla sie... zreszta niektore kobiety ok 20 tyg juz wyczuwaja tuchy dziecka... Ja jetem w 27 tyg ciazy i w zasadzie dopiero teraz widac ze jestem w ciazy ale jak zaloze plaszcz to w ogole..jestem niska i drobna, na t chwilw przytylam 7 kg moja mama w ciazy przytyla 10 takze mi pewnie tez nie grozi zbyt duza waga..i jeszcze jedno to ze brzuch jest maly nie znaczy ze dzidzius tez jest maly czest kobiety sa bardz grube a dzidzie malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno brzuszek nie powinien byc cqly czas twardy bo moze to swiadczyc o skurczach wczesnych wtedy warto pobrac no-spe a jezeli twardnienie jest od czasu do czasu to to dzidzia sie kreci..bez zmartwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×