Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smerfetkaa

Czy stanowisko Doradca klienta zawsze oznacza że...

Polecane posty

Gość Smerfetkaa

będę sprzedawała jakiś produkt wciskając kity klientom, przez telefon lub bezpośredni kontakt i od tego będzie uzależnie wynagrodzenie?? jeśli ktoś wie jakie dokładnie bedę miała obowiązki na tym stanowisko to bardzo bym prosiła o wypowiedź...bo nie wiem czy jest sens składać CV w takie miejsca,a zauważyłam, że takich stanowisk jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzgred
jak branzę masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetkaa
chodzi o doradztwo finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona
to zalezy jaka branza,np.moja kuzynka jest doradcaklienta w banku ,ma normalna umowe o prace ,zarabia ok.12oo na reke,a mi kiedys zaproponowali prace jako doradca klienta w telekomunikacji,na umowe zlecenie i placa miala zalezec od ilosci "namowionych"klientow,porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.................
a skończyłaś kierunek Finanse...?? Jeśli nie, to co zamierzasz doradzać?? Skoro nie masz pojęcia jak wygląda taka praca, to nie masz żadnej wiedzy na ten temat.. nie masz wykształcenia kierunkowego i nie mam pojęcia co Ty chcesz radzić ludziom.. zastanów się nad tym.. po co uczycie się w kierunku jakimś tam skoro później chcecie pracować w zupełnie innej branży o której nie macie pojęcia? rozumiem, że ewentualne studia były tylko dla papierka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetkaa
o jezu nie skończyłam finansów, ale to nie ma znaczenia...jest dużo ogłoszeń na stanowisko doradcy kilienta i nie trzeba mieć żdanego wykształcenia kierunkowego, chyba nie zrozumialaś o jakie stanowisko chodzi...mam nadzieje, że jest na tym forum osoba, która może coś na ten temat powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.................
hehe no raczej zrozumiałam, bo finanse właśnie kończe i nie wyobrażam sobie żeby taka ciemnota radziła komuś w takich sprawach nie mając zielonego pojęcia o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradczyni profireal
ja pracuje jako doradca finansowy w profireal i narazie mi sie podoba robisz wlasny marketing (dajesz ogloszenia rozwieszasz ulotki) i klienci sami do ciebie dwonią i to TY decydujesz czy udzielic im kredytu itp. dzis wlasnie jade udzielic pierwszej pozyczki i mam prowizje 200 zł to mala pozyczka ale przy większych z reguły jest ok 400 zł polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hahahahahahahahaha
chyba jednak jesteś ciemnotą skoro nie potrafiłaś sobie pracy w swoim zawodzie znaleźć, tylko poszłaś do takiej co to niby nic nie trzeba wiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×