Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tobbiczka

ło matko WSZTSKIM SIE OKRES SPÓŹNIA CO ZA CZASY

Polecane posty

i pytajac co maja zrobic ...robic test czy nie, a jak uprawiayscie sex nikogo nie pytały o zdanie co zrobic, godzic sie czy nie dopiero po fakcie wszystkie madre smiac mi sie chce ja jakos nie mam takich problemów, ok spoźniac swoja drogą ale zeby pytac na forum o to ...bez przesady co !!! troche wyczucia w sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś dziwna jestem
Tobbiczko, nie wiem skąd w Tobie tyle agresji. Nie wiem, w jakiej sytuacji życiowej jesteś, ale ja np. mam kochającego męża i podchodzę do sprawy na luzie i jak kochamy się bez zabezpieczenia to nie umieram z nerwów, tylko jestem spokojna. A to, że głośno zastanawiam się nad tym, czy zrobić test, czy spokojnie czekać, to przecież nic złego. Nie rozumiem Twojej agresji. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
paulka nie rob testu spojrz na wiekszy brzuszek hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jaies agresji..... nic z tych rzeczy, po prostu sie dziwie to wszystko zawracac głowe pierdołami zrób test i juz pozitiv--ciesz sie, negativ---to samo kurcze ja ja chciałabym wszystkim na forum zawracac głowe pierdołami to by mnie wysmiano, troche samodzielnosci, to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś dziwna jestem
Paulko, chyba każda współżyjąca kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że powinna przyjmować kwas foliowy. Ja generalnie przyjmuję go na stałe. A co do infekcji to też nie to, nie mam żadnej podejrzanej wydzieliny, jedynie bezwonny śluz podobny do śluzu płodnego, nic mnie nie boli, więc raczej infekcja to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś dziwna jestem
OK rozumiem. U mnie akurat nadżerka dawała o sobie znaki (krwawienia przy stosunku i podczas badania ginekologicznego), krioterapia i jest super już od półtora roku:) Może faktycznie zrobię test. Ja nie jestem wrogiem testów, poprostu z jednej strony spóźnia mi się okres, a zdrugiej mam małe przekonanie odnośnie tego, że mogę być w ciąży, stąd moje wahania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś dziwna jestem
Paulko, odnośnie kwasu, miałam na myśli każdą świadomą współżyjącą kobietę. Środków antykoncepcyjnych 100% skutecznych nie ma, a zapobieganie wadom wrodzonym dziecka leży na sercu chyba każdej kobiecie. Skoro zapobiegać wadom takim jak rozszczepienie kręgosłupa można w tak prosty sposób jak łykając profilaktycznie 400 mg kwasu foliowego, to dlaczego tego nie robić, tym bardziej, że kwas foliowy ma również działanie antydepresyjne i co ciekawe, powinny przyjmować go nie tylko kobiety w wieku rozrodczym, ale również kobiety w okresie menopauzy właśnie ze względu na działanie antydepresyjne. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś dziwna jestem
Właśnie nie myślę tak, poprostu przyszło mi do głowy, że istnieje ewentualność ciąży, ze względu na spóźniający się okres. Gdybym siedziała i nie mogła oderwać myśli od tego, czy jestem w ciązy, czy też nie, to napewno pobiegłabym po test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, całe życie kwas foliowy łykasz ?? Nie prościej kapustę jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×