Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vesnaa

Pytanie mam

Polecane posty

Czy jeśli o głoszenie o pracy (USC) pojawia się kolejny raz, to znaczy to, że nie znaleźli nikogo odpowiedniego? Trochę mnie to dziwi. Zwłaszcza, że chodzi o prace w urzędzie, przy wydawaniu jakichś tam zaświadczeń? Naprawdę nikt chętny się nie znalazł? Albo nikt, kto spełniałby wymogi zawarte w ogłoszeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
jeszcze mozna wziasc dwie opcje : ze dana osoba sama zrezygnowała lub ze w czasie okresu probnego nie sprawdziła sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No okresu próbnego raczej nie było. To ogłoszenie ukazało sie raz za razem. Wygasł termin jednego ogłoszenia i od razu wskoczyło kolejne. No chyba, że szukają jeszcze jednej osoby. Cos takiego juz drugi raz w ostatnim czasie przuyważyłam. Zrozumiałabym, gdyby to było ogłoszenie dotyczące jakiejś wąskiej specjalizacji (mogliby nie znaleźć ludzi), ale tu chodzi o pracę w urzędzie przy wydawaniu jakichś świstków. A wymagania to wykształcenie średnie, komputer i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam cos powiem
widocznie mieli jakies dodatkowe wymagania o ktorych nie napisali w ogloszeniu (np bo nie mogli) i stad drugie ogloszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×