Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ducky Duck

Najlepsze szampony koloryzujące

Polecane posty

Zakładam ten temat dla wszystkich dziewczyn, które mają ochotę podzielić się z innymi osobami swoimi doświadczeniami dotyczącymi koloryzacji włosów szamponami. Mam tu na myśli konkretnie szampony koloryzujące, które utrzymują się na włosach do 24 myć (tak najczęściej określa to producent, choć każda dziewczyna, która miała do czynienia z takimi kosmetykami, wie, że nie do końca to prawda). Ze swoich własnych doświadczeń mogę wypowiedzieć się na temat szamponów Wella Soft Color, których kolor utrzymuje się na włosach bardzo długo (praktycznie jest trwały jak farba, tylko że nie niszczy włosów w taki sposób, jak produkty z amoniakiem i kolor szybciej płowieje). Plusy Wella Soft Color to niewysoka cena, skutecznośc, duży wybór kolorów no i właśnie to, że nie niszczą tak bardzo włosów. Miałam też szampony koloryzujące Palette i Venity, ale nie byłam zadowolona tak, jak z Welli. Podawajcie swoje ulubione szampony koloryzujące - szczególnie interesują mnie informacje dotyczące Festival Attractive z Joanny i Shiny Colors z Londy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosze1
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona
polecam szampony z firmy MARION sa niedrogie i REWELACYJNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, są dobre. Też miałam już kilka saszetek tego szamponu - plusem jest niska cena (ja za niego płaciłam 2.80 od 1 sztuki) i nawet w przypadku naprawdę długich włosów nie wyda się fortuny na koloryzację. Minusem jest to, że kolor bardzo szybko płowieje. Nie ma w tym nic dziwnego - w końcu jego trwałość producent szacuje na jakieś 6-8 myć. Jednak mimo iż kolor tak szybko traci na intensywności, nie schodzi całkiem z włosów - jeszcze po wielu miesiącach widać refleksy pozostawione po tym produkcie, co nie zawsze ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona
ale nie chodzi mi o te male saszetki tylko o takie w normalnych opakowaniach jak np LONDA,PALETTE,dla mnie MARION jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, no proszę - zaciekawiłaś mnie. Jeszcze u siebie w sklepach takich nie widziałam, ale może nie rozglądałam się zbyt uważnie ;) Muszę to koniecznie sprawdzić. Orientujesz się może w cenie tych szamponów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona
u nas kosztuja ok 7 zl,ale sa super.Ja uzywam ciemnej czekolady i jest rewelka,probowalam inne,ale kicha i zawsze wracam do MARIONU sprobuj,pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×