Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna mojego chłopaka

Zmęczona praca przy komputerze...

Polecane posty

Duzo czasu spedzam przy komputerze, do tego stopnia, ze mam czasem serdecznie dosc, zanim usiade do pracy... Czuje sie jakas taka oslabiona, bola mnie oczy i plecy...a jak sobie pomysle, ze zawod w ktorym sie kztalce wymaga ciaglego kontaktu z komputerem...to...ehh... pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję przy komputerze 11 godzin dziennie. Na początku też nie wyrabiałam, ból głowy, pleców, oczu itd. Ból głowy jak się potem okazało spowodowany był wytęrzaniem wzroku i ciągłym patrzeniem w monitor. Sprawiłam więc sobie okularki z antyrefleksem - ból głowy i oczu minął. Na kręgosłup natomiast poradziłam sobie tak, że co jakiś czas robię sobie przerwy, przeciągam się, zamiotę podłogę, przejdę się do łazienki, po wodę na herbatę itd. Kupiłam sobie też super wygodny fotel który pomaga mi zachować odpowiednią pozycję podczas siedzenia i kręgosłup się tak nie męczy. Poza tym łykam witaminki (z korzeniem rzeńszenia i magnez).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za rady. Posiadam okulary z antyreflexem, ale jakoś srednio to na mnie dziala/chroni. Mozliwe ze przekonlabym sie o ich dzialaniu, gdybym posiedziala kilka dni bez... Biore magnez i B6...mam ogromna pilkę i się na niej rozciagam gdy bola plecki ( mam wade postawy), no i ćwicze joge...ale to wszytsko nic nie pomaga... Wyprobuje za to te witaminki na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×