Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mężczyzna nie śpi

honor i kobieta, kobieta i honor

Polecane posty

Gość Mężczyzna nie śpi

Co kobiety oczekują od mężczyzn? Czy trzeba mieć potęgę myśli Libelta? Czy "wystrczy" odwagę cylwilną?, Czy Trzeba być bohaterem narodowym, [czy makroregionalnym :-) ] Czy wystczy mieć honor? Na te pytania odpowiedź znam. To czego spodziewam się po tym temacie? Przemyśleń kobiet o "honorze", a później ... postaram się zajrzec tu co kilka dni i utrzymywac temat w ryzach. Proponuję by tematu nie spłycać zanadto, kto che znajdzie w internecie tysiące tematów rozrywkowych. A ten niech będzie... treściwy, to wystaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesujący temat
;)Temat rzeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rzeka... to od ogółu (do szczegółu zdązy się dojść). Mann w znanym programie dal dzieci w TV, rzucił temat honoru, zdązył 2 - ktornie dodać że (opierajac się na jakieś broszurze) kodeks honorowy nie obejmuje kobiet... Na dole sie dzieci, na górze rodzice ( wtym wiele mlodych kobiet). Czemu taka teza ma służyć (wychodzac z założenia że jak coś treściwego się mówi zwł. publicznie, to ma to czemuś służyć). Jeśli kto ma inny pomysł, od czego zacząć , chętnie wysłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję wygenerować jakąś bardziej spójną wypowiedź, uważając na literówki w miejscach, w których moga zmieniać sens tekstu :P chyba próbowałeś sklecić cos mądrego, ale mysle, ze się nie popisałeś. Nie wystarczy rzucić nazwiskiem noblisty, żeby zabłysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani z dalekich stron
Jakieś tam minimum sensu widzę... :-) Ale jesli mowa o honorze, to zaraz musi być kodeks. A honor bez kodesku nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistycznie myśląca
ty mężczyzna, od tego braku snu, chyba ci sie w główce poprzewracało, próbujesz zabłysnąć inteligencją ale rezultaty marniutkie, oj marniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywam tu czasami
Geniusz tkwi w prostocie. Spróbuj wyrazić swoje myśli w sposób zrozumiały dla innych:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywam tu czasami
Geniusz tkwi w prostocie. Spróbuj wyrazić swoje myśli w sposób zrozumiały dla innych:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maite
Bezsenne noce,co?leży obok ciebie jakaś kobieta,a Ty zastanawiasz sie czego ona jeszcze chce?o co jej chodziło w tym ostatnim uniesieniu,marnym w skutku dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc wszystko
jest wynikiem problemów w związku??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maite
Myślę,że mężczyzna,który nie śpi,po prostu nie potrafi rozmawiać ze swoimi kobietami.Dlatego szuka tu odpowiedzi,ale przecież każda kobieta jest inna i czegoś innego oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi że temat rusza. Proponuje wejść w meritum, ja natomiast nigdy nie błyszczałem inteligencją i jasnością wypowiedzi. ale nie o mnie jest temat ;-) Meritum to temat. Wy błyszczcie jasnością myśli i wiedzy! Jedno powiem (co do ostatniego wpisu); rozmawiać umiem, w internecie gorzej. Jak kto chce mi co powiedzieć prywatnie to od tego jest mail. ok? Udanego końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maite
to było tak ogólnie.uważam,że HONOR-to najpiękniejsza zaleta mężczyzny.tak,wystarczy mieć swój honor,aby cała reszta była cacy.pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistycznie myśląca
ale tak właściwie to o co chodzi, zadaj konkretne pytania, mężczyzno, postaramy ci sie odpowiedziec. " Czy wystarczy miec honor?", mysle ze to nie jest najwazniejsze dla kobiety, bo co jej po twoim honorze, piszesz ze potrafisz rozmawiac z kobietami , próbujesz tu na forum zabłysnąc inteligencją wiec powinienes mniej wiecej wiedziec czego one potrzebują, to chyba nie jest az tak bardzo skomplikowane, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna-nie-spi28lat
Ok. honor kobiecy - tematem (temat ruszyłem , gdy mowa o programie Manna-nienoblisty) Wam się wydaje że każdy mężczyan chce zabłysnąć? Ja chętnie poznam wartościową, skromną, honorową dziewczynę. Gdybyś Ty napisała taki temat, ja bym nie podejrzewal że chcesz zabłysnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistycznie myśląca
honorowa dziewczyna to znaczy jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawna dyskusja. Każdy post niby o tym samym, a w sumie o czymś innym. Dziwi mnie ostatnie pytanie. A co to znaczy honorowy człowiek? I już wszystko jasne, albo znamy znaczenie słów, albo nie i zadajemy kretyńskie pytania. Honor to cecha nie tylko mężczyzn, a ludzi w ogóle. Kobiety- pamiętajmy o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się...
z Agatą. W tym wypadku płec nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistycznie myśląca
nie pytam o cechy honoru w ogóle, ale co znaczy byc honorowym według tego mężczyzny, interesuje mnie JEGO pogląd i nie wyjezdzaj mi Agato z tekstem ze zadaje kretynskie pytania, bo ciebie o zdanie nie pytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
Czy godność i honor to synonimy? Dla mnie tak. Miłość do drugiego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się miłość do samego siebie. Problem pojawia się wówczas, gdy kochamy siebie bardziej niż innych. Ta nasza kobieca skłonność do poświęceń, których niekoniecznie ktoś oczekuje. Poczucie godności daje bezpieczeństwo, bez niej trwonimy siebie, zbędnie rozmieniamy. Po ostatnim związku pozostały mi wspomnienia i właśnie godność, to pocieszające i pozwala iść dalej. Ps. Że też istnieją mężczyźni, ktorzy bezsenność wypełniają myśleniem o honorze kobiet:) Budujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
Och widzę, że tamat ma się nie tęgo... Hmm... Mężczyzna, który nie śpi zasnął... ja też się może zdrzemnę :) Kobity ratujcie sprawę! A nasz honor? Też go ratujcie, w miarę możliwości oczywiście, bo jak wiadomo czasy trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję Zostawmy zostawmy cechy honoru [ Optymistycznie myśląca ], ale go odróżnijmy od gonosci na przykladach: Ktoś ma obiecane wyroźnienie np przez towarzystwo, uczelnie in. organizację, na ktore zasłużył, ale otrzymują inni. Towarzystwo czyli czlowiek lub kilku , postapił niehonorowo. Honor stracił w tym "postępku" , ale godnosci nie stracił... Jak uważacie??? Innym razem ktoś został lekko uderzony przez wspolpracownika, doniesiono do pracodawcy. Pierwsza osobą ktora uderzała była owa jednak osoba "poszkodowana", ktora nie przyznała się że to ona zrobiła 1. krok. Wyrzucono tego , co "oddał", i zrobił to odruchowo. Jest to brak honoru, ale czy gosności.....? Honor to cecha kobiet i mężczyzn (Agataa). ok. A jakby te 2 przyklady uszczególowić: pierwszy I kobieta ma obiecane wyrożnienie ... 2 mezczyzna ma obiecane wyrożnienie.... i td. na wszystkie sposoby (przyjmuję ze są 2 plcie i Drugi, A. kto kogo udzerzył, . kobieta , kobietę, meżczyzna mezczynę mezczyna kobietę , kobieta mężczyznę B Kto kogo zwolnił .... jw. i czy wtedy honor jest cechą i kobiet i mężczyzn Ktoś powie: Tak , i nie wiem o co chodzi... To spytam inaczej.... (następnym razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stram się być na teamcie ktory poruszyłem, ale... pracy i spraw róznych... Z tego tematu pomożemy sobie - ludzie nienzajomi ! - w sparwach codziennych, tak myslę Coś zostanie na później... Choć więcej by zostało , gdyby był czas na czytanie takiego Libelta. ;-) ostatni raz odzywalem sie dziewczyn na forum po peudonimach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabaaaa
No cóz jeśli chodzi o pracę to w dzisiejszych czasach, niestety jakby obowiązywały inne zasady, perspektywa bezrobocia, kariera wyzwalają w ludziach najgorsze instynkty :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
Ok, ale moim zdaniem honor można zachować tylko wtedy, gdy jednocześnie zachowujemy swoją godność... Można czynić komuś honory, oddawać komuś honor... ale czym honor bez godności poczucia, ma wartość? Nie wiem to chyba zbyt względne. Mój honor jest moją godnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
k o b i e t a stop h o n o r stop t e m a t stop zaniast non stop... Echo ganiam własnych myśli i nikt nic już nie wymyśli... tra la la Mężczyzno "bezsenny"---> chaos Twych słów robi jeszcze większy chaos, no tak ale to początek a na początku był chaos, słowo też tam było, więc jak najbardziej pasuje:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
hop hop...;) no cóż hi hi hi po temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×