Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaszuka1

szukam osob po sponsoringu

Polecane posty

Gość onaszuka1

prosto i jasno. potrzebuje w krotkim czasie kupic mieszkanie. szukam osob ktore wciagna mnie w temat. tylko powazne , moze byc na maila dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POsPOnsoRINGu jestem :classic_cool: :D adres masz w danych - tylko konkretne propozycje :D ja nie szukam, ale moge dac sie znalezc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLEJNY DURNY TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje w krotkim czasie kupic mieszkanie. ------->wiesz to nie moja sprawa ale mozna tez inaczej zarabiac na mieszkanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nawet w taki sposob to Ci zajmie dlugie lata;) a co pozniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszuka1
inaczej tez zarabiam. mam normalna prace. ale potrzebuje tego mieszkania strasznie. a wyplata nie daje mi mozliwosci zarobienia tyle zeby mnie bylo na nie stac . to co robie to juz ostatecznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszuka1
wiem ze to nie kupie mieszkania od razu. ale moge polaczyc oba zarobki i bedzie duzo latwiej a pozniej? nawet o tym teraz nie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
heh, nie wierzę. ale skoro mówisz prawdę to proponuję raczej jakieś serwisy randkowe, tam jest mnóstwo starszawych Panów zainteresowanych ;) szybciej znajdziesz aniżeli tutaj no i przy okazji pamiętaj, że jak szybko przyjdzie, tak szybo pójdzie i znowu będziesz na lodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodów to Ona bedzie miała pod dostatkiem ;).. ... z naddatkiem ..., aż do przesytu :D Boginko, no coś TY ...! Dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
z czym dziewica? co ma to wspólnego??? a Panna chyba ma małe pojęcie o sponsoringu\a jak doszłoby do czegoś to uciekłaby od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozniej? nawet o tym teraz nie mysle------->no wlansie ja bym jednak radzil poswiecic 10minut w tym szukaniu aby sie zastanowic co potem deaska----->witaj🖐️ pewnien wariat:D:D:D sprawdza obecnosc na pewnym topicku;) wiec prosze sie wpisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszuka1
deaśka w co nie wierzysz? "pamiętaj, że jak szybko przyjdzie, tak szybo pójdzie i znowu będziesz na lodzie "- nie szukam partnera, a kasy nie mam zamiaru wydac na ciuchy czy solarium czy inne przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
sebaa e tam, wariaci na ogół są ciekawsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Panna chyba ma małe pojęcie o sponsoringua jak doszłoby do czegoś to uciekłaby od razu------>widze,ze ekspertka z Ciebie:D:D:D:D - zartuje oczywiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, wariaci na ogół są ciekawsi----->marne pocieszenie ale zawsze to jakis plus:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj tutaj szczescia:http://www.polchat.pl/chat/?room=erotycznySerio. Ja siedzialam tam dla jaj wczoraj przez 30 minut i mialam 3 propozycje sponsoringu. Proponue tez czaty na wp. I przemysl to jeszcze raz - nie lepiej wziac kredyt i znalesc sobie wartosciowego faceta, z ktorym razem byscie splacali Wasze mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
onaszuka no ok, ale co??? musisz trochę zadba o siebie, co by Pan się szybko Tobą nie znudził płaci to wymaga i wszystkiego od razu nie odłożysz na mieszkanie ho ho, i jeszcze trochę będzie trzeba poczekac to może jakieś dodatkowe wieczory z przyjaciółmi Pana?> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
sebaa raczej nie ekspertka \bo takie formy raczej mnie nie interesują ale znam/znałam Pana co miał taką kobietę na utrzymaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tylko nietknięta w żaden sposób dziewica intelektualna może taki topic zalożyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
OrAn są różne osoby, a Ona raczej nie szuka, może chce trochę zaimponowac, albo sprowokowac albo się nudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
ciekawe, co by zrobiła jakby teraz padła konkretna oferta \zwinęłaby się od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak abstrahujac od tematu to slyszalem ze lyzwinski zostal na lodzie wiec moze cos zasponsoruje:D:D:D:D:D:D yle kobiet mial a ja jakos zadnego uroku w nim nie widze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
sebaa kasa i pozycja i uroku ma pod dostatkiem dla niektórych kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszuka1
pozdro600 chcialabym wziasc kredyt ale nie dostane teraz zadnego chcialabym wyjechac za granice ale nie mam mozliwosci chcialabym miec mozliwosc zalozenia czegos swojego ale okolocznosci mi na to nie pozwalaja kombinowalam nad sposobami ale nie widze juz nic innego znajdz faceta... nie szukam nikogo jestem juz dostatecznie zrazona. niejestem przekonana co do sposobu wiem jakie moga byc konsekwensje ale jestem juz u kresu sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam prostak intelektualny jestem, w dodatku z wypukloscia w miejscu, gdzie Ona ma wkleslosc .... ale tak na moj prostacki rozumek pokraczny, skoro uwaza, ze jest gotowa sponsorow roznych obslugiwac, to czy nie lepiej amerykanskim sposobem upolowac jednego z mieszkaniem? :classic_cool: napietnowanie spoleczne mniejsze ;) a mozliwe, ze nawet podziw kolegotek za zaradnosc zyciowa i umiejetnosc ustawienia sie w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deaśka----->no wiesz co ja rozumiem ze kasa i te sprawy ale az tak obskurny facet a juz jak sie odezwie to w oglole,przeciez mozna znalezc cos odrobine chociaz normalnego tez z kasa:P przy nim to nawet freddy kruger to cassanova:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
wiesz jakie mogą byc konsekwencje??? :D chyba jednak nie wiesz zresztą co Ty możesz wiedziec, skoro tak naprawdę nie wiesz, jak to wygląda a może po prostu kup bilet do Holandii wypusc się do jakiegoś lokalu nocnego a GWARANTUJE Ci, że bogaty np Turek (nie obrażając nikogo) od razu Cię przygranie i masz mieszkanie za granicą i może nawet jakąs pracę dodatkową załatwi>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×