Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaszuka1

szukam osob po sponsoringu

Polecane posty

Gość gość
onaszuka-->A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
e tam Sebaa niektóre kobiety nie są wymagające zresztą każda potwora... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinowalam nad sposobami ale nie widze juz nic innego------>kombinuj dalej;) wiem ze ;atwo sei mowi..... juz lepiej zaloz topic chce wyjechac za granice moze Ci ktos pomoze;) na pewneo na tym forum bedize wieksza szansa na to niz na znalezienie sponsora.poza tym czy za pare stowek miesiecznie warto..... mieszkania i tak nie kupisz.poza tym pogadaj z kims zawsze mozna w kilka osob wynajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak: może być potwór byle miał (a) otwór. Sponsoring to chyba nienajlepszy sposób na zarobienie na mieszkanie, własnie dlatego, że będziesz MUSIAŁA wydać kasę na kosmetyki i solarium, tudzież inne tego rodzaju. Póki co każdy sponsor życzy sobie opalonej, wypacykowanej lali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszuka1
po 20 przed 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i może nawet jakąs pracę dodatkową załatwi------>tak w domu publicznym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
onaszuka chyba za dużo tv się naoglądałaś poza tym nie wszystko kończy się jak 'Pretty woman' chociaż spróbowa można :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszuka1
nie mam mozliwosci wynajmowania z kims mieszkania jedyna mozliwosc wynajmu ktorej szukalam neistety odpadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co każdy sponsor życzy sobie opalonej, wypacykowanej lali----->widze,ze nastepna znawczyni-bez urazy:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze byś pewnie chciała, aby był bogaty przeogromnie, z gestem niewyobrażalnym, przystojny, miły, kulturalny, opiekuńczy i \"pobożny\" (w sensie wymagań)? OżeszQ...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
no sebaa pomyśl logicznie jak płacisz to wymagasz, żeby ta kobieta wydawała Twoje pieniądze na to, żeby dobrze wygląda, a nie żeby odkładac na mieszkanie, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
OrAn no dokładnie to będzie polska wersja Pretty woman :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam mozliwosci wynajmowania z kims mieszkania----->dlaczego??pocztyaj ogloszenia pelno ofert,czy od razu musi to byc ktos kogo znasz od lat?strasznie wybredna jestes;) poza tym czytaj gazety podobno jest duzo ofert pracy za granica-nie wiem gdyz nie szukam ale znam pare osob ktore wlasnie z jakiegos ogloszneia wyjechaly.tylko te ogloszenie w stylu:kelnerki bez znajomosci jezyka itd. odradzam;) bo skonczy sie jak z turkiem;) p.s. wyszlo ze wszystkie rozwiazania prowadza do tego samego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak płacisz to wymagasz----->w sumei nie place to sei nie zastanawialem:P ale wydaje mi sie ze jak komus place to sa jego pieniadze i niech robi z nimi co chce;) ale tych kobiet lyzwinskiego to chyba do konca zycie nie zrozumiem-ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
no raczej nie płacisz za usługi tylko dajesz jej pieniądze, albo sam płacisz za mieszkanie, kolacje, ubrania, kosmetyczki może by i tak, że pieniążków do ręki nie dostanie a jak chce na konto przelewy to proponuje od razu poszukac alfonsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę prosty sposób rozwiązania tego dylematu :D Zaklada sobie konto jakieś randkowe, tudzież burdelowe jakieś, wrzuca tam swoją podobiznę, określa walory i umiejętności, podaje stawki i oczekiwania. Chętnych będzie pewnie bez liku :classic_cool: Negocjuje, a potem już tylko kalkulacje finansowe przeprowadza ileż to czasu na to mieszkanie zarabiać będzie? I tylko pamietać trzeba o kosztach własnych :) Fiskusem za to martwić się nie trzeba, wystarczy przy najbliższej kontroli oswiadczenie napisac, ze czerpie sie zyski z kupczenia swoim cialem - a w naszym kraju, jak dotad, nawet panstwo nie moze byc alfonsem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszuka1
nie jestem wybredna tak jak napisalam bardzo chcialabym wyjechac za granice zarabiac ale nie mam mozliwosci nie mam tez mozliwosci wynajmowac z kims mieszkania i skad pomysl ze musze wynajmowac mieszkanie z kims kogo dluzej znam? zupelnie nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisalam bardzo chcialabym wyjechac za granice zarabiac ale nie mam mozliwosci------>nie masz mozliwosci wyjechac czy nie masz mozliwosci znalezienia pracy za granica bo moze sie nie rozumeimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
nawet nie musi określa swoich walorów ;) umiejętności czy oczekiwań po prostu wklejasz odpowiednią fotkę proponuje z lekka rozebraną ;) :P i gwarancja zainteresowania :D aaa, co do pracy za granicą to możliwości jest mnóstwo a już w ogóle Holandia i Niemcy przyjmują każdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deaśka----->mnie to ogloszenie w przeciwienstwie do wczesniejszych akurat nie wyglada na zart ale jak zawsze moge sie mylic:D:D:D p.s. podpisalas liste obecnosci bo nie mialem jeszcze czasu sprawdzic??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszuka1
nie mam mozliwosci wyjechac za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deaśka
już podpisuje ;) musztarda takie czasy :D uniwerek to już przeżytek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po Uniwerku albo SGGW, a teraz po... sponsoringu... co za czasy...------->jedno drugiego nie wyklucza:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odprez sie i wyluzuj
no szok, rozumiem uprawiac prostytucje z glodu, z biedy, ale dla mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszuka1
rozumiesz z biedy i z glodu? zeby nie glodowac mozna spokojnie znalezc inna prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja rozumiem cię
i to, ze mozesz miec dość tej sytuacji - pociesz się, ze osoby, ktore mieszkanie dostaly od rodziców czasem cierpią nie mniej niz ty. Podam przyklad - rodzina miala takie wymagania i ambicje wobec dziewczyny, ze doprowadzila ją niemal do próby samobójczej. "Bo tyle im zawdzięcza, iwęc mieli prawo"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×