Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy

Wizzair

Polecane posty

Gość czy

Czy ktoś korzystał z tego przewoźnika? Mieliście jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych. latam nim dosc czesto i nigdy zadnych problemow nie bylo. ostatnio jak byly mgly i lot sie nie odbyl to zalatwil nam novotel warsaw airport. nie moge narzekac. maja czesto dobre promocje i mozna kupic bilet prawie jak darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
nie cierpie Wizzair!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raynair
a czy jak sie leci ryanair to trzeba wczesniej potwierdzac lot? no na 48 h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienie
mialalm ostatnio przyjemnosc leciec ta firma. Nie pierwszy raz. Ale pierwszy raz byly takie problemy. Z powodu awarii samolotu, ktory mial odleciec o 11 w poludnie lot po 7 dodzinach oczekiwania na jakiekolwiek info, przelozylina 2 w nocy. Z rezydnowalam z lotu i zmienilam bilet, na inne maisto. mailo odbyc sie to na kostz biletu pierwszego. sciagneli mi 2 razy kase z konta, i nie chca pokryc kosztow podrozy , takich jak pieniadze za dojazd z lotniska do celu. Wspomne tylko , ze czekalam na wylot ponad 10 godzin i juz niggy nie polece ta firma , nawet za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jusz sie orientowalam,firma wizziair leci tylko we wtorki ,czwartki i sobote.I mam problem,czy ktos zna firme tanio do gdanska z glasgow,ale chce leciec w piatek wieczorem a wrocic wnocy w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzair to jeden
wielki shit!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×