Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiosenka

tak bardzo chcialam go

Polecane posty

kupic... i przelicytowali mnie. Ale jestem zla. Sliczny plecaczek, mial byc MOIM prezentem na Swieta. Wrrrr NIech ktos powie choc slowo pocieszenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech się temu komuś
ten plecaczek rozepsuje:P jestem paskudny ale co tam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gd
nie podoba mi sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullli
mi sie podoba dobry do dokumentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje Wiosenka ze zartujesz i to nie jest to, co mialo byc tym osmym cudem swiata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoki - no wlasnie nie zartuje... potrzebuje cos a4 a nie uznaje torebek, tak juz mam i kolor tez nietuzinkowy a czemu Ci sie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, kojarzy mi sie jakos tak nieprzyjemnie, ogolnie robi na mnie zle wrazenie, nie chce Cie urazic oczywiscie, to tylko subiektywne odczucie... Nieladny kolor, robi na mnie wrazenie takiego wiesniackiego. Ale oczywiscie to tylko moje zdanie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty, nie urazasz mnie ani troche :) Ciekawa jestem opinii innych. Nastawialam sie raczej na czarny, ale postanowilam zaszalec, stwierdzilam ze taka ciemna czerwien bedzie inna, mniej nudna. Tez sie wahalam, czy nie za bardzo strazacka :) A w co Ty bys pakowala dokumenty a4, tak zeby miec wolne obie rece? Nie znosze jak mi cos krepuje ruchy, dlatego uwielbiam plecaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariama
ja bym zdecydowanie wolala duza torbe przez ramie, mozna ja nosic na plecach, w tym plecaczku podoba mi sie jedynie kolor, ale ksztalt brrrrrr.... strasznie kanciasty, i niestety kojarzy mi sie z taki malymi bazarowymi ohydkami, poza tym bardzo drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, ludzie za dobre slowo ;) nie ma to jak obrzydzic sobie skutecznie nieosiagalny przedmiot pozadania. A jeszcze ta cena - Ogolnie koszmar. Jestescie niezawodni w takich sytuacjach ;) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka,marne to pocieszene ale ja uważam że jest szałowy....w dodatku ten kolor,też mam ochote na cos w tym kolorze i torebka tez nie dla mnie na co dzien. Fajny,podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pomogeee
anioek plecak za 150 € TY CHYBA SPISZ W KOLDRACH WYPELNIANYCH BANKNOTAMI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×