Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa84

co na prezent?

Polecane posty

Hej jak wiekszosc z was mam problem co kupic pod choinke 21-letniemu chlopakowi.Odpadaja kosmetyki, ubrania i figurki ktore lapia kurz.Wiec co kupic fajnego i praktycznego tak do 100zl.prosze o jakies propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjj
a kto to jest dla ciebie; brat, chlopak , syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjj
można płyte z jakąs muzyką która lubi, albo plytę z grą na kompa, jakiś ładny album ( tzn książka ze zjęciami) o tematyce która go interesuje, kalendarz( jest tyle fajnych- ja np myślałam kupić bratu z b. ładnymi zdjęciami kobiecych aktów- ale nie takie obciachowe co wiszą w szatniach u facetów, tylko artystyczne), może coś elektrycznego- szczoteczkę elektr., golarke do włosów, wiesz trzeba wiedzieć kto co lubi , jakie ma zainteresowania, żeby cos poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaję mi sią że sama powinnaś cos wymyślić. W końcu my go nie znamy, nie wiem co go interesuję. Jeden bedzie sie cieszyć z książki inny z muzyki a jeszcze inny z nowej myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwaa123
pasek? bluza? portfel? czapka? za 100 to jest duży wybór - może ciuch jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och i ach i ech
beznadziej to to nie jest, ale dla faceta to sredni prezent, taki zbieracz kurzu sie z tego zrobi. lepiej dla kolezanki to kup, baby lubia takie rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia11
moim zdaniem dla faceta, to ta kula niezbyt pasuje... moze kup mu jakąś dobrą maszynkę do golenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej coś pomysłowego niezobowiązującego, możesz mu chociażby zgrać płytkę z dobrymi filmami albo zalogować na www.nadchodzi4.com, to może dadzą mu telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina1983
A nie możesz kupić mu szorty albo komplet w bielizny w atlanticu są całkiem porządne, albo szlafrok tylko to już droższy prezent w 100 się nie zmieścisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×