Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tdcvbhdb

prezent dla kobiety w szpitalu

Polecane posty

Gość tdcvbhdb

co kupić koleżance która leży w szpitalu po porodzie? kupić jej coś?nie chce isc z pustą ręką ale nie wiem na co sie zdecydowac.pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdcvbhdb
help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwaa123
Mama nie może jeść wielu rzeczy, zatem lepiej nie ryzykować ze spożywką... Oczywiście najlepiej coś dla dzidziusia :) ...jakieś ubranko, albo pudełko chusteczek nawilżających- to każda mama potrzebuje w dużych ilościach :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie kupiłabym coś dla mamy - nie wiem czemu, ale kiedy tylko urodzi sie dziecko, od razu cały świat przestaje widzieć w mamie kobietę, a zaczyna widzieć tylko matkę. Najgorzej, kiedy ona sama tak zaczyna myśleć. Więc kupiłabym jej coś ładnego i kobiecego, żeby nie miała wrażenia, że teraz ona sama jest niewidzialna, a dziecko to pępek świata. Na przykład taki wisior, jak tu w temacie obok: http://www.allegro.pl/item148122987__zaczaruj_swieta_od_ciebie_dla_niej_.html albo jakiś kosmetyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwaa123
można kupić mamusi prezent - wisior jak najbardziej, jeśli zna się gust - natomiast z prezentami typu kosmetyki to radzę uważać, ...moja przyjaciółka nie znosiła żadnych zapachów, które wcześniej uwialbiała i tak oto prezent, który otrzymała wtedy ode mnie nie używała wcale...bo zapach ją drażnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20tolatka
ja bym kupila szlafroczek w koncu bedzie pewnie troche lezec w domku albo jakas bardzo mila rozpianana pizame flanelowa - tylko ze to juz drozsze prezenty. i popieram pomysl myslenia o mammie a nie o bobasku, jakos sie to u nas utarlo i biedna matka po porodzie jest tylko mleczarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×