Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama25

twardnienie brzucha-pomóżcie

Polecane posty

Gość mama25

jestem w 28tygodniu. od pewnego czasu twardniał mi brzuch, miałam skurcze, dostałam fenoterol, doktorka powiedziała, ze szyjka troche skrócona. od paru takich skurczy prawie nie mam, ale za to, jak tylko wstane i postawię pare kroków, czuje, jakbym miała kamień zamiast brzucha. strasznie cięzki i twardy sie robi. leże praiw cały czas, bo tak jest ok. miała któras z Was cos takiego? nie wiem, czy to jest niebezpieczne? pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykam sie z tym bardzo czesto choc naszczescie mnie ten problem nie dotyczy..za to mam caly szereg innych. mnospe bierz nawet ta forte. pod zadnym pozorem nie masuj brzucha bo to wywoluje skurcze i duzo lez.bedzie dobrze. pozdrawiam i wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo :( Lekarz kazał brac 3 no-spy dziennie i 6 magnezów Magne B6 (3azy dziennie po 2 tabl.) ... i już jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunka, Ja niestety leżeć nie mogę bo mój ,,KochanyPan Doktor\" nie chce wystawiać zwolnień. Zamiast dac mi parę dni wolnego na odpoczynek, zwieksza tylko dawki nospy :-O Gdybym wczesniej wiedziała, że z niego taki konował - wybrałabym inneglo lekarza. teraz jestem w 27 t.c. i trochę głupio szukac nowego doktora. Wesołych Świąt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też łykam fenoterol i magnez a skurcze i tak są ale mniej. Mi tak się skróciła szyjka że mam założony pessar i od 5 mc leże. Leżenie jest najlepsze. Dziwne z tą nospą jest to że wielu lekarzy w tym mój mówi że ona rozpulchnia szyjkę macicy a to ni dibrze. Najlepiej leżeć bo naprawde nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama25
mnie doktorka kazała odstawic magnez i mam fenoterol. no i nospe. moja szyjka własnie skrócona i rozpulchniona.a nospe jem od paru mcy, bo brzuch mi twardniał gdzies od 19 tygodnia. wczoraj dzwoniłam do mojej doktorki, kazała dalej jeść leki, leżeć i ma przejść. mam nadzieje, bo tu święta zaraz a u mnie nic nie zrobione!ale synek ważniejszy niz świeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok kazda pisze ze tak miała ze brała to faszerowała sie tamtym, ale zadna nie napisała czemu tak sie dzieje co jest powodem ...lekarze wam nie mówili...dziwna sprawa ide dolekarza i mowie mam taki problem a on bierz pani to i to...i koniec tak wygladały wsze wizyty,,,,nie pytałyscie o przyczyne jak temu zapobiec primaballerina zastanawia mnie rzecz ze chodzisz nadal do cwoka jak taki dupek z lekarza to go zmien, zebys potem nie załowała, jak sie jakies nieszczescie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×