Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o pilna pomoc

Dajcie przykąłd 1, prostego, sycącego, taniego dania.

Polecane posty

Gość prosze o pilna pomoc

Jedziemy na tydzien w góry i trzeba wymyślec coś, czym można się najeść, co będzie tanie i łatwe do zrobienia. Help me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorący kubek lub zupka chińska spod Radomia:D mnie to zawsze napycha i nic mi się po nim nie chce:P ewentualnie duża ilośc kanapek- też się napchasz, a drogie to nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pilna pomoc
no ale mi hcodzi o coś takiego do ugotowania, jakis obiad, a nie zupki chinskie czy kanapki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti. ...
moja propozycja: spaghetti. albo kotlety mielone ktore mozna zrobic w domu i ktore na drugi dzien tez smakuja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariama
makarony z roznymi sosami, jesli bedziecie miec kuchnie, to tanie jak barszcz i pyszne: np carbonara http://pesto.art.pl/ tu jest duzo przepisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka po bretońsku - możesz zabrać w słoikach , do tego na miejscu wkroić kiełbaskę + bułeczka bigos - też do załadowania w słoiki, albo wręcz kociołek do bagażnika. Kurczę...ale załozyłam,że jedziecie samochodem, bo w plecaki słoiki ładować to raczej niepolitycznie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA ZNAM TAKA
RYZ Z WEGETA, CHLEB W JAJKU,KOTLETY Z BYLKI TARTEJ...ECH CZASY STUDENCKIE SIE PRZYPOMINAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA ZNAM TAKA
ZIEMNIAKI Z OGNISKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze takie cos
1) chleb tostowy z maslem i serem zlozony na taka podwojna kanapke ,obtoczyc w jajku i na patelnie . Dobre dosc i dosc takie. Ze szybkie to juz nie wspomne. 2) Ryz ugotowany na sypko do tego piers z kurczaka podsmazona na oleju + mieszanka chinska z biedronki tez podsmazona, Wymieszac razem i juz. 3) Kotlety sojowe z surowka Duzo jeszcze mozna cudowac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam m
kalafior w ciescie na sałacie z rukoli mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez.
jajko, ser i jakis owoc lub warzywo. jak mozesz, to ryba, chocby tunczyk z puszki, lub jakies miesko. tym sie nasycisz, ale kotletami z bulki tartej to na pewno nie, ani chlebem tostowym - tym tylko oszukasz zoladek :P na chwile ... jedzenie w zoladku na dluzej starcza, jak sie go nie rozwadnia bezwartosciowymi weglowodanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×