Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olllaaa0000

wstyd

Polecane posty

Gość olllaaa0000

uprzedzic partnera przed pierwszym kontaktem ze jedną wargę sromową mam bardziej spuchniętą i ogolnie większą? chlopcy jak wy na to reagujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
no prosze Cie! on nawet tego nie zauwazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semsi
moi faceci zawsze oglądali mi cipkę za pierwszym razem, zreszta poczuje jak dotknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdf
Przy oralnym napewno zauwazy. Jesli facet jest dojrzały emocjonalnie to nic nie powie. Dupek moze skomentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
a co za róznica ...Poki masz zdrowa pochwe wielko tej czy tamtej wargi nie robi znaczenia ...CZepiasz sie niepotrzebnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
dla faceta istnial by problem gdybys miała penisa ..W innym wypadku nie jest to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooolka
Ale to mniejsza czy wieksza warge masz spuchnieta? pytam bo tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
jelsi jest dojrzaly to nie zrobi to na nim wrazenia(oczywiscie w negatywnym znaczeniu). wazne bys byla czysta i zdrowa. a ile on ma lat? jestes dla niego pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooolka
tzn wewnetrzna czy zewnetrzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllaaa0000
dziękuje wam :) .... ale jeszcze pytanie... nie bedzie czul jakiegos obrzydzenia pieszcząc językiem etc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semsi
nie martw się faceci liżą wszystko co im się podstawi, nawet tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
ale sluchaj, Ty masz tak zawsze, czy teraz, wyjatkow bo sie gdzies obtarlas itp? bo jelsi tak masz teraz a sie nigdzie nie obratras to moze jakies zapalenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
a kto normalny sprawdza czy masz równe wargi ?Dla faceta wzne jest by ci mogl orgazm dac i wartosci rowniez duchowe ,wazna jest twoja przyjemnosc ,a nie jakies tam wargi..Zreszta kształt ich nie ma znaczenia ,tylko przyjemnosc jaką mogą dać obojgu partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałas jego ptaka? kiedyś coś słyszałem że 30-40 % ma krzywego, w dodatku inne badziewia jak stulejki, za krótkie węzidełka itd. więc jest duże prawdopodobieństwo że on też ma jakiś feler :P a tak poważnie to nie będzie to miało dla niego znaczenia (dla mnie na bank by nie miało!) chyba że to jakiś dziwny typ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllaaa0000
koooolka - jedną mam normalną , ładną, drugą wystającą , większą ,,,, spuchniętą olcha- tak , pierwsza, jest dosyć nieśmiały ,,,ale chciałabym zeby bylo to niesamowite dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllaaa0000
nie...mam tak zawsze... zabieg kosztuje 3000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to
Językiem?? Uwazaj - bo ci nadżerke zrobi. Idę się wyżygać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
bo patrzysz na wartosci ,ktore nie maja znaczenia ..Zapominając o innych..Zresztą nierownomierne wargi moga być bardziej podniecajace niz rownomierne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
dziewczyno! jaki zabieg?! przestan! tez tak mam, obie mi wystaja i co? i moj facet sie zachwyca. ladnie przystrzyzone wloski w paseczek, gladko, czysto, poachnaco, wilgotno, czego facet moze chciec wiecej? z reszta gdyby ktos powiedzial mi ze nie akceptuje mojej cipki, to na razie kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
bo wy kobiety nie wiecie ,ze mezczyzni patrza na waz inaczej niz wy same na siebie ..Szukacie tylko problemow ..PO co je robic ?Jest jak jest i nalezy kobiete kochac taka jaka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
vce sadzac po Twojej wypowiedzi jestes facetm. kazda z nas musi sie przekonac na wlasnej skorze jak to faktycznie jest. jelsi facet jest porzadku i wie co jest wazne to nie bedzie robil problemu dlatego ze wargi wystaja. z reszta, myslisz ze co w glowie lata u dziewic, gdy widza wyretuszowane komputerowo seksbomby? rzeczywostosc jest inna. a ja mam piekna cipke. O! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
oczywiscie ze jestem facetem.Zreszta robione kobiety sztucznie wcale nie sa pociagajace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
Milosc nie jest za to jaką cipke kto ma ..Sa wazniejsze rzeczy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
no tak smao jak sztuczni faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
no bo sa wazniejsze apekty bycia ze soba. a cipka wazne zeby byla czytsa. no nie mowie tu o takiej ktorej wyglad przyprawia o wymioty. ale ogolna estetyka tez sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vce
bo wiele osob traktuje ją jako najważniejszą czesc ciała ,a to nie ma sensu ..Najwazniejsza jest jej posiadaczka dla mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
no oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to jest kobieta
? Pyskata obudowa pochwy (z przyczepionymi wargami). Idę się wyżygać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa
Odpowiedz ma to pytanie a znajdziesz jednoczesnie na swoje. Czy przeszkadzalo by ci gdyby facet mial male jadra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×