Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość java update

ODZIEŻ CIĄŻOWA!

Polecane posty

Gość java update

Gdzie kupujecie? Może szyjecie? Może same coś przerabiacie, dostosowujecie? Chciałabym, żeby ten topic był swego rodzaju poradnikiem, przewodnikiem. Jeśli macie jakieś fajne, sprawdzone sklepy w Waszych miastach, podawajcie adresy. Niby każda z nas zna kilka renomowanych marek, gdzie można w każdym większym mieście dostać taką odzież. Problem tylko w tym, że raczej bluzki po 250 zł są nie na każdą kieszeń. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupowałam wiekszość
ciuchów na allegro. Można tam znaleźć naprawdę świetne ciuchy i nie trzeba wydawać tyle kasy co w sklepach. Można kupić ciuchy u,żywane ale tez nowe. Dla mnie super, bo u mnie w mieście najtańsza bluzka ciążowa to wydatek rzędu 100PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w baby fant sa majteczki dla kobiet w ciazy staniczki i takie tam gadzety.. z kolei w hurtowni atlantika kupilam rajstopki ciazowe rewelacja reszte w innych sklepach ale nazwa i tak ci nic nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja w większość moich normalnych ciuchów się w sumie mieściłam przez całą ciąże ale pod koniec kupowałam w H&M sweterek na jesień, no i chodziłam po second handach:) Wybierałam po prostu ciuszki o większych rozmiarach, wcale nie jakieś przystosowane specjalnie dla brzuszków, po prostu luźniejsze:) Uważam, że nie ma sensu wogóle kupować wiele takich brzuszkowych ubrań, bo później po porodzie będą leżeć w szafie niepotrzebne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alatko
Wiekszość kupiłam w second handach, udało się bo prosiłam sprzedawczynie żeby odkładały jak coś znajdą. jest tego mało i trudno znaleźć. Z bluzkami nie ma problemu bo faktucznie wystarczą numer, dwa większe. Miałam problem ze spodniami. Przez 7 miesięcy pracowałam więc kupiłam sobie jeansy dla ciężarnych pod pałacem w stolicy. Dałam za nie 120 zł. Ale na jedną parę którą noszę w zimie mogę sobie pozwolić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×