Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaśka16

We wszystkich kobiecych pismach piszą że dziewictwo dla mężczyzn nie ma znaczeni

Polecane posty

Ale jak się czyta wypowiedzi mężczyzn na takim forum czy na forum Elle to jest wręcz przeciwnie. Również jak się rozmawia ze starszymi chłopakami którzy myślą o małżeństwie to również dziewictwo jest cenioną wartością:DCzyżby panie redaktorki zmyślały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbują kreować rzeczywistość na wzór zachodniej. a czy to co piszą jest zgodne z prawdą to nikogo nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu chodzi o to że w takich gazetkach chodzi nie tyle o prawde co o przyciągnięcie uwagi czytelników i nie można tak wszystko brać do serca co piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo to idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jest sens zycia
Mądry pisze dla zabawy głupi czyta bo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaaaa
Żadnego faceta, z którym byłam (3 długie związki) nie interesowało czy jestem dziewicą czy też nie. Rozmawialiśmy o swoich doświadczeniach, ale do k.urwy facet jest z Tobą dla błony? Popi.rdoliło Was do reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo byli z tobą dla zabawy
a jak się szuka laski do pukania to napewno nie dziewicy KURWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo byli z tobą dla zabawy
wszystko jest ważne jak poważnie myśli się o związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Twoim zdaniem jak facet mnie kocha planuje ze mną przyszłość dowie się że miałam kilku facetów przed nim to mnie zostawi no prosze Cię ie rób jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna opinia
facetów nie powinna obchodzić przeszłość kobiety, z iloma się kochała i czy jeszcze się z nimi nadal spotyka. To jej prywatna sprawa. Podobnie kobiet nie powinno interesować życie faceta - kiedy z którą i ile razy spał. I jak ma się zamiar spotkać z jakąś, to też nie powinno jej to obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mam nie wiedzieć ilu bzykało moją żonę. No nie przesadzajmy. Moja sprawa z kim się żenię..i mam prawo wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej sexi mała
Twój facet, jesli cię na prawdę kocha to powinien ci zaproponować żebyś sie przespała jeszcze z kilkoma facetami. Wtedy nabierzesz większego doświadczenia i będzie wami lepiej w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaaaa
Bo byli z tobą dla zabawy - pojebana jesteś i niedopchnięta szpetna dziewico. Zaden nawet na Ciebie nie splunął co? :O SPIERDALAJ ZAKOMPLEKSIONA CIPO. PS> Każdy ze związków skończyłam ja, nie oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki nie mówię że nie masz prawo wiedzieć mój facet też chcial wiedzieć ilu przed nim było ale tylko dla swojej wiedzy a nie po to by być ze mną bądź mnie zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaaaa
jednego tylko żałuję:( że jestem jeszcze dziewicą waginalną i oralną Moich byłych tak się złożyło że kręciło tylko kakałko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownik kropelka
Preferencje są takie: prawiczki szukają dziewic, doświadczeni - doświadczonych. To chyba dobry model rzeczywistości :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaaaa
S.pierdalaj, już raz ci to powiedziałam. Cienizna i nuda Frajerzyno 🖐️ Jedna rada: pogódź się z faktem, że lubisz gdy inni faceci zapinają cię w tyłek. Będzie Ci łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiem jak kobieta nie jest dziewicą, to nie angażuję się w taki związek. . Zabawię się i spierdalaj szmato. Mam prawo szukać takiej żony jaką chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaaaa
Miiiichał, a miałeś jakiś inny związek oprócz tego z Jurkiem? :O Ty myslisz frajerze, że to, że kobieta nie jest dziewicą oznacza, że pójdzie do łóżka z takim zerem jak Ty? Wal konia dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaaaa
Dobrze myślałam: prawiczek :D:D:D:D Aż taki paskudny jesteś? :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glax
Dziewictwo nie ma dla mnie znaczenia. Sam miałem do czynienia z 3 dziewicami. Rozdziewiczanie nie jest dla mniej jakąś super atrakcyjną sprawą dla faceta (przynajmniej dla mnie). Taka dziewica nic nie, nic nie umie i w ogóle jakoś taka niefajnie było. Oczywoscieta swiadomość, ze jestm pierwszy jest miła ale ja raczej nie pisze sie na kolejne dziewice. Żonę wolałbym mieć z jakimś wcześniejszym doświadczeniem bo nigdy nie wiadomo co jej kiedyś strzeli do głowy (np. bedzie chciała zobaczyc jak jest z innym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja były prawiczek
wziąłem sobie za żonę dziewice i fajnie nam razem :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×