Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaśka16

We wszystkich kobiecych pismach piszą że dziewictwo dla mężczyzn nie ma znaczeni

Polecane posty

Gość hej sexi mała
glax, fajnie byś miał, jakby twoja kobieta niedziewica powiedziała ci, że z innymi owszem było jej fajnie, ale z tobą seks dopiero po ślubie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu wyzwiska....
A ja powiem coś, co juz mówiłam 100 razy na tym forum- każdy ma nie tylko prawo, ale i obowiązek, szukania takiego partnera, jaki mu w 100% odpowiada. Inaczej nie ma sensu się z nikim wiązać, nie ma sensu się oszukiwać, zmieniać tę osobę, zmieniać siebie, spać z kimś, do kogo się nie ma szacunku i zaufania, kto nas nie pociąga, nie ma sensu tracić czasu. A każdy człwiek jest inny. I ma inne potrzeby, ale i inne podejście do świata. Dlatego jedni wolą czekoladę a inni chipsy. Proste. Po co wyzywacie kogoś, komu nie przeszkadza, że śpi z wieloma osobami? Po co wyzywacie kogoś, kto jest prawiczkiem? Lżej się wam robi, macie przez to więcej racji?:O Ja jestem dziewicą, chociaż jestem niewierząca, mój chłopak tez jest ateistą i też jest prawiczkiem. Nie jestem jakąś świętą krową, tylko mam taki plan, żeby przez całe życie być tylko z jedną osobą. Nie chce go zmieniać, bo go kocham. Jest dla mnie najlepszy i idealny. Dlatego ngdzie mi się nie śpieszy. WIem, że i tak będziemy razem. I wiem, że ten moment będzie dla nas obojga wspaniały. I nie zamianiłabym mojego prawiczka na nikogo innego:p I jestem dumna z tego, ze nikt przede mną nie dotykał go, nie pieścił, nie widział jego ślicznego, aksamitnego, różowiutkiego frędzla. Nie widzę w tym nic złego. I ani ja ani on nie jesteśmy potworkami. Ja jestem dość łądna nawet;) A on jest przystojny, sympatyczny, studiuje na dwóch kierunkach, jest zdolnym muzykiem, dość często gra koncerty i ma poukładane w głowie. Nie zastanawiam się, czy to jest wartość dla jakichś cip z Elle czy Cosmopolitan. W ogóle nie czytam takiej prasy:p To jest moje życie i zastanawiam się, czego ja chcę i co ma wartość dla mnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prawiczek
albo żadne dziewicy nie miał to to musi wkurwiać że laski już walone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wpisu nade mną
pisz po polsku bo trudno cię zrozumieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona w sieci
Sex z dziewcą to zadna przyjemność z reguły jest spienta i ciężko ją wyluzować-pamiętam jak o było ze mną,aż żal jest mi mojego pierwszego jak o tym pomyślę...miał facet cierpliwość;) ale za duże doświadczenie też nie jest dobrze postrzegane...choć to nie powinno niko obchodzić co było kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
mistrzu cienkiej riposty - po znajomości ortografii poznasz poziom dyskutanta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ona w sieci=> jesteś facetem, czy też uprawiałaś seks z dziewicami, że wypowiadasz się jak chop się czuje obcując takową? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak dopiero trafiłem na dziewice to sie zakochałem!!! więc..coś w tym musi być! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbieżność opinii między wypowiadającymi się kobietemi i mężczyznami jest chyba 100%..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takich kobiecych pisemkach pracują te które nie miały możliwości intelektualnych i talentu aby robić coś ambitnego. Np w pewnej redakcji kolorowego pisma dla kobiet w Warszawiew i, 50% kobiet to stare panny w wieku ok 30 lat a drugie 25% to rozwódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20.12] 12:29 Miiiiichał jak wiem jak kobieta nie jest dziewicą, to nie angażuję się w taki związek. . Zabawię się i spierdalaj szmato. Mam prawo szukać takiej żony jaką chce. dziwne masz podjeście do życia to w takim razie ty jesteś męską kurwą przepraszam za wyrażenie ale na to wychodzi skoro dziewczyna nie będąca dziewicą jest szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...W tych pisemkach różne rzeczy piszą... ...A ilu mężczyzn oni się pytali... ...Dla mnie dziewictwo ma znaczenie... ...Na pewno wolałbym aby moja przyszła żona była dziewicą... ...To jest piękne jeżeli straciła by dziewictwo właśnie ze mną... ...Jest to pewien sposób oddania się w całości partnerowi... ...Oddania cząstki siebie... ...Ja to tak spostrzegam ale każdy z moich kumpli również woli dziewice... WIĘC NIE WSZYSTKICH MĘŻCZYZN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak ktoś jest prawiczkiem
? to chyba ma do cholery prawo wymagać dziewicy? poza tym nikt nie chciałby mieć dziewczyny, która waliła się wcześniej z kilkoma facetami. rozumiem, że z jednym, ew. dwoma - ok. Ale z trzema to już porażka, a taka co z czterami, to wiadomo, że nic sobą nie reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no prawiczek tak. To zależy od wieku. Widzisz jja spałam z 6 ale to nie były przelotne znajomości więc nie osądzaj kogoś po ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w takich kobiecych pisemkach pracują te które nie miały możliwości intelektualnych i talentu aby robić coś ambitnego. Np w pewnej redakcji kolorowego pisma dla kobiet w Warszawiew i, 50% kobiet to stare panny w wieku ok 30 lat a drugie 25% to rozwódki\" A pewnie opisują swoje marzenia:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak ktoś jest prawiczkiem
spałaś z 6-cioma - jeśli jestes jeszcze młoda, to znaczy, że nie były to raczej długie związki :( To świadczy o kobiecie, że jest niestabilna uczuciowo i często zmienia partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak ktoś jest prawiczkiem
bo jeśli dziewczyna ma np. 25 lat i już zdążyła spać z kilkoma facetami to dobrze o niej nie świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoim zdaniem jak mam 24 lata i spałam z 6 to co jestem szmatą no sory. Najdłuszy mój związek trwał 4 lata i pierwszy raz poszłam do łóżka po 2 latach związków więc nie oceniaj kogoś kogo nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak ktoś jest prawiczkiem
Puszczalskie dziewczyny walą się na potęgę, nabijają się z dziewic, mówiąc o nich dewotki, cnotki itp. pieprzą, że faceta nie powinno obchodzić czy kobieta jest dziewicą, i z kim wcześniej spała, ale taka prawda, że żaden porządny facet nie weźmie na żonę kobiety, która zdążyła sie już walić z kilkoma facetami. i nie ważne czy twierdzi, że zrobiła to z miłości czy nie, bo każda kurwa twierdzi, że i tak robi to z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak ktoś jest prawiczkiem
6 partnerów to bardzo dużo nawet na okres 10 lat. zakładając, że sex uprawiasz od 6 lat to miałaś średnio 1 partnera na rok. a to bardzo dużo. jak już kobiecie nie wyjdą 2 związki z facetami, z którymi spała to powinna się ogarnąć, żeby nie doprowadzić do sytacji, że stanie się wielokrotnie używaną ladacznicą. a jak dalej będziesz postępować to dojdzie to tego, że zaliczysz w życiu 20 facetów, a z żadnym nie zbudujesz długotrwałego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to tolerancyjny
Pytanie tylko czy jesteś kolejną laską do zabawy czy myśli o poważnym związku(w to wątpie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu Cię zaskoczę wreszcie spotkałam chłopaka któremu zależy na moim wnętrzu dla którego liczy się coś więcej niż tylko seks. I właśnie chcemy stworzyć długi związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się mówi
jak chce się głupią laskę przelecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×