Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Kto z was nie lubi świąt i dlaczego?

Polecane posty

Gość kato
"a wiecie że te święta nie mają nic wspólnego z Pismem świętym?" Skąd ci takie rewelacje do głowy przyszły? Jak to że święta nie są prawdziwe co ty za głupoty opowiadasz? wstydź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
Tegoroczne swieta bede najgorsze jakie do tej pory miałam (mam 21 lat) bez dziadka...kilka dni temu pojechał do szpitala i zostanie tam przez świeta na sama mysl o nim płacze...najgorsze jest to ze ON tam bedzie sam w dzien w ktoeym rodzina powinna trzymajć sie razem... co ja bym dała zeby te swieta mineły...nie wyobrażam sobie ich bez dziadziusia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno gdy czyta sie wasze
wypowiedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a już myślałam że
jestem jedną z nielicznych, która nie lubi świąt. Zawsze przed czekam na to kiedy się wreszcie skończą. Wigilia nigdy nie kojarzyła mi się dobrze i tak też zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze swiat, bo musze je spedzac z rodzina... zawsze cos jest nie tak, ktos sie pokloci, ktos sie spije... swieta to dla mnie totalna strata czasu i pieniedzy. i tak zawsze sa do dupy. jedyny ich plus to wewnetrzne przyzwolenie na \'nicnierobienie\'. moge wtedy calymi dniami czytac i pic kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×