Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka gąska

ile wysłaliście CV zanim zaprosili Was na rozmowe zakonczoną sukcesem?

Polecane posty

Gość kurka gąska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ewentualnie
niezliczoną ilość, zakończone bez sukcesu :( stracone nadzieje? nie plan B - szukanie znajomości :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka gąska
no ewentualnie --->ja nie chcę żebrac o uwagę. Sama sobie wypracuję. Jakie znajomości w ogóle, za co? Trzeba miec cos unikalnego do zaoferowania a nie takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ewentualnie
niestety nasze unikalne umiejętności nie zawsze robią wrażenie na kartce CV. W pierwszej mojej pracy, którą rozpoczęłam całkowicie bez doświadczenia, bardzo szybko osiągnełam wysoko doceniane efekty, przewyższając w tym niektórych innych pracowników. Teraz już tam nie pracuję, bo zmienilam miejsce zamieszkania /inne miasto/, i podczas roku regularnego poszukiwania pracy nie byłam ani raz na rozmowie!!! Mam powoli dość. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka gąska
widze, ze trzeba będzie nadrabic urokiem osobistym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka gąska
tylko, ze ja w takie uroki nie wierzę...nie umiem rzucać uroków :( [zasmucona jak cholera]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Wiecie ile ja juz wyslalam CV?Nawet nie chce wiedziec.I nikt mnie jeszcze nie zaprosil na rozmowe kwalifikacyjna,nikt :(.Jestem po szkole sredniej,ale odbylam bardzo wazny 9-miesieczny staz w prokuraturze.I co?I nic.Nikt mnie nie chce do pracy :(. Powoli wpadam w depresje.Czy ja naprawde jestem do niczego.Tak bardzo mnie chwalili na tym stazu,przedluzali mi go az trzy razy.A teraz?Teraz i tak nie moge znalezc zadnej pracy.Co mam zrobic?Boze,poradzcie mi cokolwiek.Ja juz nie wiem co robic.Tyle CV juz powysylalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka gąska
Justynko a jestes prawnikiem? jestes z wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Studiowalam prawo,ale niestety zrezygnowalam i teraz studiuje europeistyke.Nie mam pojecia czy to dobry wybor te studia.Ja juz nie wiem co robic.Jak zdobyc jakakolwiek prace.Przeciez ten nasz kraj jest nie daje mlodym ludziom zadnych szans.Ani pracy nie dadza,ani czegokolwiek.To co,mam kraść? Kiedy tak dawalam im te CV,pytalam sie jaki jest termin oczekiwania na odpowiedz.Kazdy mowil tylko jedno:"Jak bedziemy zainteresowani pani CV,to damy znac".Ja juz czekam na to ich "znać"ro czasu.NIe chce mi sie już życ :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka gąska
wawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Nie,mieszkam w Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka gąska
to juz nie wiem, szukaj dalej, dzwon i dopytuj się i sprawdzaj do kogo trafia CV -tyle moge poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Dzieki za porady.Ale jak myslisz,czy dla takiej osoby jak ja po srednim i z tym stazem znajdzie sie cokolwiek,cokolwiek na poczatek?Tak bardzo pranelabym miec juz prace.Tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka gąska
to pokaż ze jest zdeterminowana aby ją mieć. Optymizm widać i jesli wierzysz, ze się uda, to się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Ale ja juz nie mam sil jezdzic po tych firmach i roznosic im swoje CV.Juz nawet niemam kasy na zdjecia do CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka gaska
w twoim miescie musi byc klub pracy albo urzad pracy, gdzie mozna wydrukowac sobie CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Bylam juz tam tyle razy.Oferty sa,ale jak juz mowilam,poroznosilam tym firmom CV i ciagle czekam na ich odpowiedzi.I nic. To co mam zrobić?Jakiej pracy szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka gaska
Justynko, czytaj ze zrozumieniem - tam mozna wydrukować CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Ale mi juz nawet nie chodzi o CV,tylko zeby w koncu znalezc jakakolwiek prace.Czlowiek,kiedy nie ma pracy czuje sie tak strasznie.Czuje sie taka beznadziejna,niepotrzebna,niespelniona,bez celu w życiu :(.Po prostu nie chce mi sie zyc :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka gaska
czy mieszkasz w duzym miescie? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Mieszkam w malym miasteczku,koło Będzina,Piekar Śląskich.Mam 21 lat.I tak juz przez roku tułam sie z tym swoimi CV po tych wszystkich firmach.Płakać mi sie chce.Anajbardziej mi żal mojej mamy,bo ona tak bardzo chce zebym znalazla jakakolwiek prace.Zarobki nie sa az tak bardzo wazne.Tylko zeby móc cokolwiek robic,gdziekolwiek pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Dzieki ci,dzieki ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka gaska
tak aktywnie trzeba, aktywnie.Nie ma za co. Moze Bóg mi w dzieciach wynagrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Oby.Bede sie za ciebie modlic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka gaska
na razie nie mam dzieci ani pracy ale polecam się🖐️Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Dzieki za wszystko :).Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka_
Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wysłałem ani jednego. Dzwonili z zapytaniem, czy chcę się spotkać, jeśli się zgadzałem to wtedy prosili o CV (żebym przyniósł na rozmowę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×