Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zainteresowana20

Który kierunek najlepszy-proszę,pomóżcie

Polecane posty

Gość Zainteresowana20

Bardzo potrzebuje waszej pomocy,porady.Od pazdziernika chce zaczac jakies fajne studia,ale wciaz nie moge sie zdecydowac jakie.To znaczy waham sie pomiedzy nastepujacymi kierunkami: *filologia angielska *europeistyka *pedagogika I nie mam pojecia,ktory kierunek jest najbardziej przyszlosciowy,opłacalny.Po ktorym łatwiej sie znajdzie prace,itp. Ja bardzo licze na wasze porady.Wiem,ze wiekszosc ludzi na tym forum to ludzie wykształceni,doświadczeni przez życie,znajacy sie na tych sprawach.Prosze,pomózcie!Liczę na was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhm..........
raczj filologia angielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz studiować
tych 2 pierwszych równolegle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sys...
zdecydowanie anglistyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana20
A co mozna robic po anglistyce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man of Valor
Chcesz iść na studia i nawet nie wiesz co po nich można robić ? Moim zdaniem lepiej dla ciebie będzie jak pójdziesz na kosmetyczke lub fryzjerke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie europeistyka, anglistyka to jakas pomylka, chyba ze masz powolanie na nauczyciela:) tlumaczy tego jezyka jest w brud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia20
Ja tez jestem zainteresowana anglistyka.Tylko mam troche inna sytuacje.Teraz jestem na I roku europeistyki.Martwie sie bardzo,bo z tego co slyszalam europeistyke warto studiowac,ale dla samego studiowania,natomiast nie ma po niej konkretnej pracy.I wlasnie dlatego zastanawiam sie nad drugim kierunkiem. Ciagle tez szukam pracy.Chodze od firm do firm i one po prostu mnie olewaja.Nigdzie nie moge znalezc pracy.A po europeistyce raczej to sie nie zmieni,bo co bede umiala po takich studiach?Nic.Tylko papierek w reku.A po anglistyce chociaz bede miala jakakolwiek umiejetnisc-język. I chodzi mi tez o to,ze wolalabym pracowac w zwyklej szkole chociazby do 15.00,niz w jakiesj firmie do 18.00 praktycznie za te same pieniadze. Tylko nie wiem co teraz zrobic.Czy zaczac ta filologie angielska na uniwersytecie lub jakiejs szkole wyzszej czy tez isc do trzyletniego Nauczycielskiego Kolegium Jezyka Obcego(jest takie w Sosnowcu)?To jest moj najwiekszy dylemat.Ciagle o tym mysle.Nie moge sie skupic na innych sprawach. Od paru dni naprawde zastanawiam sie nad tym bardzo powaznie i nie wiem co zrobic.Ktora szkola bylaby lepsza.Czy wiecie czym sie rozni takie kolegium od zwyklej uczelni-jaki sie po tym dostaje papierek,itp? Błagam was o jakies porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia20
Prosze o jakies rady :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×