Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amelia01

Co na rocznice chlopakowi? co kupiłyscie? ?

Polecane posty

Witam . mam pytanie do WAS . Co moge kupic chlopakowi na prezent na 1 rocznice?? Wiem to częste pytanie, poszperalam troche i mam kilka pomysłów, ale moze wy powiecie co kupowałyscie swoim chlopakom na rocznice?? Rocznica jest w sylwestra , wiec mam malo czasu. mam nadzieje ze moze dodacie mi pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam
na pierwszą t-shirt z ulubionym zespołem (Therion), bo marzył o nim na drugą płytę dvd związaną z jego zainteresowaniami na trzecią nie wiem jeszcze co kupię -jest za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z nim mam problem nie chce sie powtarzac. bo nie chce sie powtarzac. na mikolajki kupilam mu bokserki czerwonw sexi z reniferami;) imieniny ma w swieta , wiec 2 prezenty. portfel skorzanyna na swieta a koszula i krawat na imieniny ( ale to juz z moja siora skladka:) bo bym sie nie wyrobila z kasa. On nie chce : ubran( bo to ciotki kupuja perfum ( bo ma swoje ulubione bizuterii ( bo to chlopak kupuje dziewczynie, i nie lubi zbytnio wypadu ( bo to jego broszka Myslalam: 1. widzial taki percien, nie sygnet taki prosty na palec podobal mu sie, ale czy ja wiem to takwyjdzie jakbym chciala sie zareczac? 2. komplecik, gorset i stringi + pas+ponczoszki no i kokardka oczywiscie dla mnie:) 3. kolacyjka ( ale tu problem z czasem bo to 1 styczen SYLWESTER nie bede w stanie 4.Kalendarz, dlatego ze ma z maxima i wnerwiam sie, powiedzial jak mu kupie to zdejmie ,uf to moze z moimi fotkami by sie nadal?? a album z fotkami przerabialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ksiazka?Nie czyta ksiazek? Moze kup mu dobra, ciekawa ksiazke, powinnas wiedziec co go interesuj,to moim zdaniem lepszy prezent niz bokserki, pierscionek czy inny gadzet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×