Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak się zle czuję z tym

wyjechałam zagranice i zdradziłam męża

Polecane posty

Gość tak się zle czuję z tym

męża kocham ale w czasie gdy wyjezdzałam byliśmy pokłóceni. Byłam zła na mój los,na męża,na wszystko. To co się stało nie stało się od razu.Pierwsze były krótkie spotkania,ot znajomych które przerodziły się w dłuższe rozmowy a potem w sex.Zrobiła m to z tą osoba tylko dwa razy ale jak to mówią,kto raz spróbuje ten... drugi raz zrobiłam to z gościem ze wschodu,mówią na nich gorąco krwiści. Chcialam sprawdzić czy rzeczywiście to prawda co się o nich mówi.Rozczarowałam się,był beznadziejny. Żałuje tego co zrobiłam i obiecałam sobie że już nigdy tego nie zrobię.Jak na razie już rok trwam w czystości.Jeśli mogę nazwać siebie czystą za to co zrobiłam.Czuję się podle i będę miec wyrzuty do końca moich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba racja
sorry ja mam podejscie anty do wszystkich polek zjezdzajacych z zagranicy. Dla mnie to k...Niestety za dużo widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Mam nadzieję że czujesz się podle... ...to było stanowczo o 2 razy za dużo ... ...ciekawe czy twój mąż jak byliście pokłóceni to chodził na panienki??... ..gorąco krwiści pff bo tak słyszałaś pff bo byłaś pokłócona pff... ...A SŁYSZAŁAŚ co przed OŁTARZEM ślubowałaś ... ...Miłość... ...WIERNOŚĆ... ... I UCZCIWOŚĆ małżeńską ... ...Jeden wyjazd i z tych trzech została ci tylko miłość pusta miłość i fałszywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zle czuję z tym
to nie był arab. Piszę to bo czuję się naprawdę podle i chciałabym uchronić inne dziewczyny przed zrobieniem takiej głupoty.Mąż nigdy się o tym nie dowie,choć chciałam juz mu powiedzieć.Wiem że barzdo bym go tym zraniła.Nie ma wytłumaczenia dla zdrady,wiem to.nawet to że juz mieliśmy się rozstać na dobre nie usprawiedliwia mnie. A najbardziej boli mnie to i nie potrafię sobie wybaczyć że pozwoliłam się dotknąć obcemu mężczyznie.Ja która oddałam się pierwsze mojemu mężowi. Teraz próbuje zapomnieć ale nie mogę.To jest kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zle czuję z tym
wiele się napatrzyłam za granicą i rzeczywiście wiele kobiet zatraca się w seksie ale ilu mężczyzn robi to samo a póxniej jak gdyby nic wraca do żony i rocznego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kurewstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wazne jest to ze zalujesz
swego czynu i czujesz skruche.Nie wiele osob byloby na to stac,zwlaszcza faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELMAHIKO
Ale z ciebie sucz twe atuty sa do dupy twoja i tylko twoja wina co zrobic dalas duoy o 2 razy za duzo to przykre ale niestety tak jest jestes zwykla D...no wiesz czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zle czuję z tym
ja zrobiłam to ze złości i z ciekawości.Ciekawe jak to jest że mężczyźni zdradzają swoje kobiety stale a tylko kobietom się obrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopps
eee! mi tam wszystko jedno kto zdradza, tak samo to traktuje, jako podłośc! Puscic sie raz-no moze przez zapomnienie, zlosc , ale 2. to zwykle kurestwo!!!! Wspolczuje mezowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kobieto jak ty pier... ...Co To za tłumaczenie \"bo faceci też tak robią\" \"Bo byłam wściekła i ciekawa\'\'... ...ILE TY MASZ LAT CO ??... ...Takl to się tłumaczą dzieci w przedszkolu... ...Po za tym tłumaczą się tylko winni... ...Zrobiłaś coś najgorszego ... ...idź się lepiej wyspowiadaj przed wigilia i spójrz na męża i odpowiedz sobie na pytanie czy on naprawdę na to zasłużył... ...Wyjechałaś za granice i stukasz się... ...kłótnie w małże są normalne a ty od razu posunęłaś się do zdrady no daj spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopps
Adir-racja! Smieszne tłumaczenie! I jeszcze-kocham męza! Nie umialabym zdradzic swojego..a jak sie poklocimy to wybiegam z domu i wracam jak mi przejdzie a nie daje d..y!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zle czuję z tym
już dawno się z tego wyspowiadałam ale to ja nie mogę sobie odpuścić tej winy,tak mi ciężko.Myślałam że na forum ludzie powiedzą miłe słowo dzięki którym będę mogła choć troszkę dać sobie rozgrzeszenie ale jest inaczej. jak mogę ja popatrzeć w lustro jak inni tak to oceniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopps
a czego sie spodziewalas! Kazdy myslacy cie potępi! A mąż dal ci rozgrzeszenie-nie bo mu nie powiedzialas-a to od niego trzeba by bylo zaczac...zadoscuczynic blizniemu.."katoliczko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Zrozum że każdy sam odpowiada za swoje czynny ... ...My odpowiadamy za o co tu piszemy ... ...a tak szczerze to co byś musiała zrobić aby ci ulżyło ... ...Ja tego na pewno nie wiem chciałbym cię pocieszyć ale.............. ...Nie rozumiem co czułaś jak kochałaś się z tamtymi facetami ... ..czy pomyślałaś jak mógłby się czuć twój mąż... Masz dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zle czuję z tym
jak się wtedy czułam?nie wiem,trochę wypiłam i szumiało w głowie ale potem czułam się podle,bardzo podle,czasami teraz też się tak czuję.lepiej już wyjdę bo się rozmazuje😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclawiaczek
radze-pogadaj z mezem..jesli sie kochacie wasza milosc przetrwa..moze uda ci sie odbudowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po cholere tu piszesz ...
myślisz ze jak cie jakieś palanty objada i pocierpisz trochę to odkupisz cześć winy? Gówno prawda czujesz się przez to lepiej i o to ci chodzi tak naprawdę. Panienka sie wyżaliła wyrzuciła to z siebie i już częściowo załatwione ....... powiedz mu i wtedy zobaczysz co się wydarzy. Tylko głupia dupo nie mów mu przed świętami bo spierdolisz mu ten czas ty pocierpisz trochę i załatw sprawę w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich jadowitych
zostawcię ją w spokoju, miała złe chwile, ciężkie przeżycia i zrobiła to co zrobiła. teraz żaluje. nie wam palanty ją oceniać. A ty durniu adir co ty masz za styl pisania pstów ?? wyjątkowo kretyński. zresztą wszyscy co zjechali te kobiete to widocznie cholerne mohery. sami to robią ale do krytyki pierwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...DO ...\"do wszystkich jadowitych\"... ...Co cię do cholery obchodzi jak ja piszę ... ...Masz z tym problem ??... ...Każdy pisze jak chce... ...Poza tym ja cię nie wyzywam od durni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak czytam takie historie to
się wstydzę, ze jestem kobietą:o😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się. Teraz już nic nie zrobisz. NIe odwrócisz tego co się stało. Trzeba bylo myśleć wtedy, co robisz. A teraz zadręczanie się, przejmowanie jaki ma sens??? Żaden. Staraj się o tym zapomnieć. Ludzie gorsze rzeczy w życiu robią i nawet nie potrafią żałować. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×