Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

urke_38

jak zamocować...??

Polecane posty

czy podałby mi ktoś jakiś link do strony gdzie opisany jest schemat mocowania drewnianej poręczy do schodów? w jakiej kolejnosci to łaczyc? czy najpierw składac cała porecz czy najpierw wkrecac słupki i tralki a potem nakladac porecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy jaka porecz, nie masz jakiego fachmana? Kobieta nie powinna robic takich rzeczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie montowac ma moja moi bracia.. ale nie do konca im ufam ;) bo faceci czesto maja podejscie ze oni wszystko potrafia a nie chce niespodzianek tuz przed Swetami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo to trzeba delikatnie, nie wiem jak wyglada ta porecz wiec trudno mi poradzic, trzeba zrobic najpierw male \"assebmly study\", miej na nich oko to moze nie zbroja nic! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mam zamiar miec na nich oko ;) a poręcz jest zupełnie w kawałkach. słupki i tralki osobno, porecz tez osobno i to wszystko bedzie wkrecane w schody wylozone płytkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj... :) nie ma tam jakiejs instrukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no instrukcji nie ma... no i w sumie to wiemy co w jaki sposób z czym skrecic.problem jest tylko taki: w jakie kolejnosci. no bo porecz ma wejsc w bok słupka a znowu tralki lacza podłoge (lub schode) z porecza od dołu. i teraz jak sie wkreci juz wszystkie tralki i słupki w podłoge to jak na taka sztywna konstrukcje nałozyc porecz od góry i przeunac jeszcze zeby weszła w słupki na krajach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh... to trzeba niestety zobaczyc... :) sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...trudno powiedziec, ale ja bym probowal zlozyc wszystko do kupy, a pozniej mocowal na schodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomaso
Najlepiej będzie jak zrobi to doświadczony fachowiec, ja mogę polecić tą firmę, http://pbseba.pl/ z tym że ona zajmuje się montowaniem metalowych balustrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam poręcz nierdzewną od www.sklep.hart-metale.pl/ i z jej mocowaniem nie było żadnego problemu. Jakość ma dobrą i jest solidnie wykonana. może jednak zsmienisz na nierdzewke zamiastr drewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie możesz również kupić mocowania do balustrady. Ja do swojej kupowałem na www.cdakcesoria.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy potrafi zamontować balustradę z elementów gotowych, często warto wezwać fachowców - ciekawe nowoczesne balustrady od baluSTRADA http://balustrada.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×