Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izzzzz

W co na sylwestra?

Polecane posty

Gość Izzzzz

W co mozna sie ubrac na sylwestra?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelkaaa
A Ciebie ktoś wogóle zabiera? Wątpie więc co się pytasz na rynek ubierz uśmiech:) Będziesz miała z kim spacerować? czy jak rok temu, on z ekipą z krynicy a ty sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzie humanistki
nago iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra skóra i raz heszcze skór
Gość ___propably___
bllleeee a idź ty z ta skórą, pzrceeiz to oblecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra nadaje szyku i elegancji
i pewnej dozy "ekstrwagancji" napewno nie jest obleśna - choć każdy powininien odpowiednio dobrać odzież skórzaną do swojej sylwetki bo to specyficzny materiał! ja popieram skórzana odzież - sczególnie na zimę (i sylwestra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytuje wypowiedz z innego tema
jordi231 Metalowe? Trzymajcie mnie bo padne Az strzelilam sobie sama fotke (a nawet dwie ) jak ja bym to widziala : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/308f09922758a61b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/068c948c5682a226.html Bylam kiedys na rock party na sylwestra w klubie i wlasnie tak sie ubralam Mam nadzieje ze chociaz troche pomoglam .papa DZIEWCZYNY BRAĆ PRZYKLAD z tej LASECZKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam o rade
ta laseczka ma za ciasne spodnie i z boku widac jej fett.. wszystko ok tylko o nr wieksze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale i tak wyglada bardzo sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytsko zależy do sytuacji - gdzie się wybierasz i w jakim klimacie będzie impreza..ja idę na taką \"dorosłą\" imprezkę z orkiestrą;)pierwszy raz w zyciu..mam nadzieję, że będzie nieźle, dla mnie to odmiana, bo co roku bawiłam się na domówkach:)ubieram sukienkę w kolorze błyszczącego grafitu..taka pomarszczona faktura i na niej gdzie niegdzie widoczne czarne motywy kwiatkowe;)kiecka sięga leciutko za kolanko, jest na cieniutkich szeleczkach, odcinana pod biustem koronką czarną i rozszerzana lekko od tego miejsca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzzz
Więc wybieram sie na domowa impreze...zwykla impreza domowa.. co moge na siebie wlozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na domówkach panuje dośc swobodna atmosfera, szczególnie, jeśli całe towarzystwo jest znajome.Ja zazwyczaj ubierałam się w jakieś fajne jeansy (sztruksy), zazwyczaj w ciemnym kolorze, do czego dobierałam jakiś neutralny top. Mocnym akcentem \"sylwestrowym\" był zazwyczaj makijaż i dodatki...np.:jakiś odjazdowy, totalnie szalony błyszczący pasek, którego w życiu nie ubrałabyś na codzień...sztuczne rzęsy, kosmiczne kolory na powiekach, niewiem peruka;)możliwości jest wiele i wszytski chwyty dozwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×